Michael Hoenig

7,7
129 ocen muzyki
powrót do forum osoby Michael Hoenig

bardziej znany przez graczy serii gry Baldur's Gate I i II,( w tym mnie) ponieważon skomponował muzyczkę do tych gier.

użytkownik usunięty
Mariuss

Michael Hoenig to geniusz, wystarczy mi znajomość soundtracków do bg1 i 2 aby móc to powiedzieć. absolutny mistrz klimatu i dźwięku, połowa sukcesu baldura to jego niesamowita muzyka, niczym rodem z faerunu. Kult!

Kult! Dobrze powiedziane Usunięty Użytkowniku!:-)
Jeden z niewielu soundtracków z gier które słucham co jakiś czas dla relaksu.

Mariuss

Popieram. Sczególnie podoba mi się główny temat z BG2:TOB. Pozdro dla wszystkich fanów Baldura ;)

Panda

Main Theme do BG II - Throne Of Bhaal skomponowal Inon Zur, podobnie jak i cala sciezke do tego dodatku sagi :)

Marmandamus

10/10 za ogólną twórczość (razem z grami PC, szczególnie BG). Słuchałem muzyki z "Dark Skies" na LastFm.pl (Hidden Track) i jest świetna.

Ps. oprócz Inon'a Zur'a dobry też jest Jeremy Soule (Icewind Dale, BG:Dark Alliance, Morrowind, Neverwinter Nights)

Mariuss

Michael Hoenig jest geniuszem i to on najlepiej poczuł klimat Forgotten Realms tworząc genialny soundtrack do obydwu genialnych Baldurów. Można grać w RPG słowne używając jego muzyki. Po prostu mistrzostwo.

Pozdrawiam fanów Zapomnianych Krain !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones