Michael J. FoxI

Michael Andrew Fox

8,5
12 323 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael J. Fox

Przez ten film go bardzo polubiłem. Ten film już zawsze będzie z nim kojarzony bo dzięki niemu zyskał taką popularność. Mimo że potem grał jeszcze w różnych produkcjach (gł. komedie) to nic nie przebiło popularności tego filmu. Pozdro dla fanów filmu i aktora..

użytkownik usunięty
DAMIANO_7

Tak, "Powrót do przyszłości" to świetny film, chyba jedyna trylogia, która od początku do końca była ciekawa i fajna, jest to film do którego chętnie się powraca i nigdy się nie znudzi!!! Ten film podoba się każdemu, nie znam osoby która powiedziałaby, że to nic nie warta komedyjka!!! A co do Michaela to najlepszy aktor na świecie!!! Gdyby nie on i oczywiście równie wspaniały aktor Christopher Lloyd ten film nie zdobyłby tak wielkiej popularności (tak mi się przynajmniej wydaje)... Ooo i jeszcze jedno, zgodzę się z Tobą, że Michael J. Fox jest najbardziej kojarzony tylko z filmu "Back to the furure", ale nie dlatego, że w innych zagrał kiepsko czy coś, tylko dlatego, że ten film najczęściej puszczają w TV, bo z innych to chyba tylko "The Frighteners" ("Przerażacze") też bardzo fajny film :):):)

Pozdrawiam, Agnieszka :*:*:*

O tu sie z tobą zgodze. Klasyka i już Pozdro aga :)

użytkownik usunięty
DAMIANO_7

"Powrotu do przyszłości" nie da się nie lubić!!! A zresztą Michael J. Fox jest tak świetnym aktorem, że nawet do najgorszego filmu wniósłby życie i sprawiłby, że miło by się go oglądało:):):) za taki film uważam "Światłość dnia", film według mnie kiepski i w ogóle, ale dzięki temu, że Michael tam był dało się go obejrzeć, a nawet zauważyłam w tym filmie coś co mnie zainteresowało:P:P:P Nie wiem czy to słuszne co ja mówie, ale naprawde wydaje mi się, że Fox ma wielą charyzme i że wiekszość filmów dzięki niemu stało się popularnymi!!! Np. gdyby w "Powrocie do przyszłości" czy w "Tajemnicy mojego sukcesu" zagrał jakiś inny aktor to pomimo, że filmy świetne to już nie byłoby to samo!!!

Pozdrawiam, Agnieszka:*:*:*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones