Michael J. FoxI

Michael Andrew Fox

8,5
12 323 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael J. Fox

Bardzo mi przykro,ze tak wspanialy i genialny aktor,ktory NAPRAWDE ma talent do aktorstwa jest chory na parkinsona i nie moze juz grac :(...

[*]MAM NADZIEJE ZE BEDZIE CUD I ON WYZDROWIEJE[*]

użytkownik usunięty
Bobey

Michael J. Fox jest super, extra, bombowy można nawet powiedzieć, że jest najlepszym aktorem jakiego kiedykolwiek widziałam:*:*:*
Ma wielki telent i cudowną twarz!!! Jest słodki, ale ... choroba Parkinsona jest bardzo okrutna zamiast zdrowieć i odzyskiwać siły może być niestety odwrotnie :(:(:(
Strasznie mi go szkoda, ponieważ Michael na pewno się męczy i marnuje swój WIELKI talent aktorski szczególnie do filmów komediowych :(:(:( (jak przypomną mi się niektóre sceny z "The hard way" to aż płakać mi się chce ... ze śmiechu:P:P:P)!!! Mam taką cichą nadzieję, że zobaczę go jeszcze w jakimś super filmie tj. "Back to the furute" czy "Greedy"!!! Choroba Parkinsona czasem ustępuje i pragnę by w jego życiu stał się taki cud i to się stało:*:*:* MARZĘ O TYM ... w końcu to mój idol i życzę mu jak najlepiej...:*:*:*
Pozdrawiam, Agnieszka:P:P:P

TAK MICHAEL MA WYZDROWIEĆ!!!!!!!ZALOZE SIE ZE BYLBY LEPSZYM AKTOREM OD WIELU BDB AKTOROW TERAZ....SZKODA ZE JUZ NIE WYSTĄPI :(((( JAK SOBIE TAK PATRZE NA POWROT DO PRZYSZLOSCI DO MI GO ŻAL....

użytkownik usunięty
Bobey

Jak się czegoś baaardzo pragnie to podobno się spełnia, więc może jak bedziemy mocno trzymać za niego kciuki to choroba ustąpi i jeszcze zagra w jakimś szałowym filmie... Życzę mu tego i jestem pewna, że jeszcze niejednego "dobrego" aktora swoim talentem by przewyższył!!!

Ja też się przyłączam do współczuć. Michael to bardzo dobry aktor, bardzo go lubię i przykro mi, że jest tak poważnie chory. Naprawdę szkoda, że tacy świetni aktorzy zapadają na takie choroby :/ Ehhh.
Pozdrawiam =]

użytkownik usunięty
meell

Choroby przytrafiają się różnym ludziom on miał tego pecha, że jest jednym z nich :(:(:( Tylko dlaczego jest to Parkinson (wszyscy wiedzą, że nasz papież chorował na to i co się z nim zrobiło?? Oczywiście umarł bo miał już swój wiek, ale może, gdyby nie ta choroba jego ciało nie byłoby tak wyczerpane i jeszcze by zwalczył starość i pożył kilka dobrych lat)!!! Żal mi Fox'a bo nie ma łatwo jest jeszcze młody, a już od 1991 roku choruje na Parkinsona, a przecież jest to choroba, która dotyka ludzi starszych:/:/:/ nie rozumiem tego :(:(:( Zrobiłabym wszystko by kiedyś wynaleziono lekarstwo na wszystkie choroby by nikt nie mógł cierpieć!!! Wtedy Michael też byłby zdrowy i nie martwiłabym się o niego!!! Może kiedyś coś takiego się wydarzy!!! (Oby)
Pozdrawiam, Agnieszka (I love MJF:*:*:*)!!!

mam nadzieje ze michael j fox zagra w powrot do przyszlosci IV V VI VII VIII i tak dalej =))))))))))))))

użytkownik usunięty
Bobey

Narazie była mowa tylko o czwartej części:):):)
Ale jeżeli już ktoś tam ma zagrać to tylko on:*:*:*
Tylko martwi mnie jedno ... on już nie wcieli się w postać Marty'ego McFly'a tylko w doktora, którego wcześniej grał Christopher Lloyd!!!
Martwi mnie to dlatego, bo nikt inny nie zagra dobrze roli McFly'a:(:(:(
I nawet sam Fox nie zastąpi Christophera Lloyd'a:(:(:(
Powinni zagrać swoje dawne role i byłoby po sprawie...
Ale zobaczymy...
Pozdrawiam, Agnieszka!!!

i tak nie bedzie juz BTTF 4 5 6 7 8 9 ; 999999999999999999999999999999999999999999999999999 i tak dalej

użytkownik usunięty
Bobey

O czwartej części była mowa, wejdź na mojego bloga!!! Tam jest ciekawostka na ten temat...

użytkownik usunięty

Ja także współczyję Michaelowi, ale teraz zamiast grać w filmach Powinien zająć się sobą i odpoczywać w swoich "czterech kątach"..
A Jest[Był i Będzie(nawet jak nie zagra już nigdy więcej)]On najlepszym aktorem jakiego dostrzeżono i który Jest o wiele lepszy od dzisiejszych "najlepszych" aktorów... Stara się On wyzdrowieć, dlatego właśnie Próbuje odkryć lekarstwo poprzez badania na komórkach macierzystych...Nie chce się poddać i wierzy, że Będzie pierwszą osobą, która pokona chorobę Parkinsona...I ja z całego serca Mu tego życzę..
Co do IV "BTTF" to nie będzie, żadnych następnych części... Ponieważ nie tylko Michael jest potrzebny, a by ten film mógł powstać.. przecież jeszcze inny aktorzy, a także reżyser, producent itd..... Nie wiadomo też, czy w ogóle chcieliby nakręcić kolejną część...
Poza tym Michael napewno nie Zagrałby roli Marty'ego, bo to rola dla młodzieniaszków, a nie dla 46 - latka, dlatego właśnie Woli zagrać Doktora Brown'a...Kogoś bardziej odpowiedniego dla ludzi w Jego wieku...

Ale mam nadzieję, że uda Mu się osiągnąć swój cel...

Różyczko, mowa o 4 części to tylko plotka, Michael J. Fox po prostu zażartował na ten temat i został źle zrozumiany. 4 części nie bedzie - oficjalna strona Powrotu do przyszłości już dawno zdementowała to nieporozumienie :]
Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
Madeleine29

Ja nie mówiłam, że na 100% będzie, tylko przeczytałam to na wikipedii chyba, więc wchodząc na to forum i czytając ten post postanowiłam się wpisać i powiedzieć co wiem na ten temat :P:P:P

Pozdrawiam :):):)

No wiem. Dlatego własnie zrobiłąm to samo. Dzięki temu informacja została uzupełniona. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones