Michael J. FoxI

Michael Andrew Fox

8,5
12 323 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael J. Fox

Uwielbiam Go, ostatnio ogladalam True Hollywood Story na jego temat i powiem szczerze, ze bardzo mnie wzruszylo:(
Jest wspanialym czlowiekiem..

użytkownik usunięty
CzarnaKrwinka

Też tak uważam...naprawdę powinno być więcej takich ludzi jak On...
A kiedy i na czym było True Hollywood Story?Bo szczerze mówiąc ominęłam :P :P xPPP

Hmm z pare dni temu, ale to juz ktorys raz lecialo. Pewnie niedlugo znowu bedzie. Pozdrawiam :)

CzarnaKrwinka


A na czym?

Madeleine29

Na kanale "E!" :)

użytkownik usunięty
CzarnaKrwinka

Aaa..To nie mam :P xP xP... heh..niestety..xPPP

Bardzo pozytywna postać i w życiu i na ekranie, podziwiam i mam nadzieje, że wróci na ekran.

użytkownik usunięty
Legendary

Nie tylko ty...:P xP...ale to zależy wyłącznie od Niego...

Z tego co pamiętam JP II też miał tą dolegliwość i istnieją metody na zminimalizowanie jej objawów o ile to jest przyczyną absencji MJF na scenie, być może jestem troche nie doinformowany. Jeśli miałby miejsce taki projekt chciałbym go zobaczyć w poważnej roli, czas dojrzeć na ekranie i nie te lata by zgrywać młodziaka =] Zresztą pal diabli byle wrócił.

Legendary

ALe o co chodzi? Ma jakąś chorobę czy jak?

piotrek_majes

Tak ma chorobę, jest chory na parkinsona:(:(

lorraine93

W tak młodym wieku?

piotrek_majes

No on już od kilku lat, też się zdziwiłam.

lorraine93

wykryta już na poczatku lat 90-tych. Odszedł od Spin City w 2000 chyba, od tamtej pory raczej nie gra.

użytkownik usunięty
Madeleine29

cóż...tak bywa....choroba była wykryta dokładnie w 1991 r. ale Michael Ukrywał ten fakt przed światem dopóki objawy nie stały się widoczne..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones