Michael J. FoxI

Michael Andrew Fox

8,5
12 323 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael J. Fox

jaki to był film gdzie grał Fox bo nie moge sobie przypomniec całkowicie tytułu. Film zaczynał się tak ze fox był mistrzem w wyscigach jakies tam formuły ( chyba 1 ), i pewnego dnia podczas wyścigu miał wypadek na torze w którym zgioł ale tak naprawdę to przeniusł się do przyszłości . dalej nie pamietam co się działo. Prosze o pomoc bo muszę przypomniec sobie ten tytuł . z tego co pamietam to w nazwie zawarty był wyraz " flash" ale nie pamietam dokładnie.

użytkownik usunięty
Eron

Nie wiem dokladnie o jaki film chodzi, ale moge ci pomuc. podam ci przawie wszystkie filmy w ktorych on gral i zobaczysz ktory to byl film.
1,Ale jazda-Interstate 60
2,Daleko od domu2:Zagubieni w San Fransisco-Homeward Bound2:Lost in San Fransisco
3,Spin City
4,Brooklyn Boogie-Blue in the Face
5,Niezwykla podroz-HomewardBound:The Incredible Journey
6,Miles Turns 21
Inne tytuly filmow nie pasuja do tego co napisalac. Gdybys napisala kogo on w tym filmie gra byloby lepiej. No ale trudno.
$siora$-Basia-Zabrze

dzięki ale już rozwiazałem swój problem.głupio powiedzieć ale pomylili mi się trochę aktorzy. byłem pewny że grał tą rolę Fox ale pózniej przypadkowo natknołem sie na film Emilio Esteweza i znalazłem ten film o który mi chodziło właśnie z nim w roli głównej. Jest to film Freejack.

użytkownik usunięty
Eron

Hmm.. A więc problem rozwiązany.... No cóż, tak bywa xPP

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones