Michael JordanI

Michael Jeffrey Jordan

8,2
1 127 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jordan

w filmografii brakuje dokumentu "Michael Jordan rides the bus", o jego rozbracie z ligą NBA po śmierci ojca, na rzecz gry w baseball. Całkiem ciekawy film, wczoraj nadawali go na tvp sport.

użytkownik usunięty
marfnt2

Racja !!

marfnt2

Świetny dokument, a filmweb jak zwykle daje ciała...

baron666

Wiesz że filmweb tworzą ludzie? Wszyscy ludzie? Pan Walkiewicz i Pan Popielecki nie muszą znać każdego filmu w dziejach kina, tak samo jak Ty nie znasz każdego filmu. Wiesz że taki istnieje, dodaj go. Chyba że Twoja wola do zmiany kończy się na narzekaniu "yyyy ujowo jest nie robio, bida w kraju", zamiast samemu coś zrobić...to nie ingeruje. Widać Ci tak dobrze.

batgniewko

Chyba się nie rozumiemy. Problem w tym, że filmweb najczęściej ignoruje próby dodania nowych materiałów. Przynajmniej tak wynika z doświadczeń moich oraz znajomych. Filmografie są dziurawe jak ser szwajcarski, nie dlatego że ludzie nie próbują ich uzupełnić, tylko dlatego, że filmweb ma to gdzieś.

baron666

Najdłużej na dodanie mojego materiału czekałem miesiąc, a odrzucano mi jedynie recenzję. Ale rozumiem, wybacz pochopne wnioski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones