Michael Mando

8,4
6 182 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Mando

Jego rola w tej grze na pewno przysporzy mu kariery. Akcent i mimika jest wypas :D

Dima98

Świetnie gra Vaasa z FC3. Oglądałam na YT Far Cry Experience wszystkie epizody :) Stał się moim ulubionym aktorem.

Bloodi

fenomenalny, naprawde. lepszy niz polowa polskich aktorow .. niestety

Dima98

Widzieliście Polski dubling Vaasa? Jak dla mnie tragedia.

użytkownik usunięty
Dima98

Cieszę się, że ten dubbing jest jedynie w tej reklamie, a nie w grze. Zawsze lubiłem dubbing, ale dla mnie to by była zbrodnia.

Ale reklama zwaliła mnie z nóg, nawet moi znajomi którzy nie są graczami się z niej śmiali :)

Dima98

Vaas przylgnie do niego na długo. I faktycznie ma szanse dostać jakąś fajną role bo tu FC3 na prawdę się pokazał z fajnej strony i ludzie go polubili.

Dima98

Vaas jest zajebisty, normalnie najlepszy bad guy z gier 2012

Dima98

Micheal jest niesamowity

Dima98

Zgadzam się całkowicie. Nie słyszałem o nim wcześniej, ale Vaas to popkulturalny majstersztyk :)

Thorongil83

Vaas to pieprzony geniusz. Uwielbiam jego głos i ekspresję.

Dima98

Po przejściu gry chciałbym go zobaczyc grającego seryjnego morderce lub inny zły charakter :D

Dima98

jestem za :D niech zrobią coś na wzór American psycho ;]

Dima98

Kolokwialnie mówiąc roz****l system! :)

Dima98

Voica acting świetny, ale co masz na mysli mowiac o mimice?;p Ruchy ust w dopasowaniu do słów w Far Cry 3 byly bardzo słabe.

dawid1420

Chodziło mi o jego grę z FarCry Experience.

Dima98

Aaa to swoją droga ;D

Dima98

Kozak jak dla mnie. Powinien się doczekać jakiejś większej roli, albo oddzielnej gry z jego bohaterem.

Dima98

Tak myślałem, że skądś znam to ryło.

Dima98

Dokładnie tak!!!!!! właśnie miałem zakładać wątek. Sprawił by się fenomenalnie. Idealnie PASUJE do tej roli. Wyglądem, sylwetką i sposobem gry. ŻYCZĘ sobie i graczom aby netflix znalazł tak samo idealnie pasującego aktora do Geralta z Rivii - był by to uber majstersztyk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (nie, nie Tomasz Karolak :P:P:P)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones