Michael Massee

Michael Groo Massee

6,6
1 147 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Massee

Jak dla mnie to on pozostanie mordercą...nigdy nie wierzyłam że to był tylko zwykły "przypadek" z tymi nabojami...

magdzik

on nie zrobił tego celowo, poza tym każdu z nas jest mordercą ty też

mag7714

tak, wiem, że odgrzanie starego kotleta, ale... lol?

magdzik

Nie no, nie przesadzaj. Szkoda mi Lee, cholera! Facet mógł zrobić świetną karierę. Jednak naprawdę myślisz, że Massee jest jakimś porąbańcem? Błagam, już bez zadnych teorii spiskowych!

magdzik

idiotka i tyle

magdzik

Normalnie aktorzy w filmach sami się czeszą, malują, ubierają i przygotowują sobie rekwizyty:) Broń mógł załadować każdy, są sensowne wytłumaczenia, ale dajcie spokój? 2 takie dziwne wypadki w jednej rodzinie i to ojciec i syn?

magdzik

na litość boską, rusz głową... facet przeżywa całe życie dramat z cudzej winy, a ty go od morderców wyzywasz? siedzieć powinna osoba, która była odpowiedzialna za broń na planie, i to nie tylko za spowodowanie śmierci Lee, ale też uszczerbek na psychice Massee. aktor jest całkowicie niewinny

googaify

Zgadzam sie.Michael miał zagrać scene , wziął broń i zrobił to co jest w scenariuszu . Gdyby wiedzial ze w srodku jest prawdziwy nabój zaalarmowalby kogos z planu by pozbyli sie kuli. Ale nie - lepiej uznać go za psychola i morderce
Ja tylko czekam na teorie że wynajeli morderce który dał prawdziwą kule do pistoletu czym inspirowali sie tworcy gry hitman ( wvjednej z misji w operze mozna pozbawic zycia ofare przez..zamiane repliki broni na prawdziwa)

użytkownik usunięty
magdzik

co mnie to obchodzi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones