Michael SheenI

Michael Christopher Sheen

8,0
22 218 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Sheen

Jako Aro powala na kolana! Pojawił się na kilkanaście minut i zdominował film :-) Jego spojrzenia, miny i gesty nadają tej postaci realizmu i wyrafinowania. Reszta przy nim blednie.

slonecznik1

Zgadzam się! Do momentu wejścia Michaela uważałam, że aktorzy grają całkiem nieźle, ale przy nim... Cóż, zrobił swoje i film był jego! Bo wychodząc z kina pamiętałam tylko i wyłącznie jego postać, odegraną z wyczuciem, zaangażowaniem i szaleństwem! Nie od dziś uwielbiam tego aktora, gdyż śledzę jego poczynania od dawien dawna, ale w każdym filmie pokazuje klasę, nie ważne, ze pojawił się tylko na kilka minut :)

użytkownik usunięty
gula1

W 100 % się zgadzam :D
<za krótki>
<za krótki>
<za krótki>

slonecznik1

tak czy siak lepiej wygląda bez zarostu :P

_Tymon_

taa :D o wiele lepiej.
a w kwn był no po prostu świetny. czekam z przed switem, bo tam napewno poraz kolejny wydobędzie z tego filmu 'coś' wiecej.
oprócz jego uwielbiam w zmierzchu też Petera Facinelle. Obeje pojawiaja sie tylko na chwile, ale są najlepsi. rezte filmu mogłabym przespać

slonecznik1

Zgadzam się ,jego rola to jeden z nielicznych plusów Zmierzchu 2.

ObiWanKenobi444

Może dlatego, że nie było czego dominować?
Lubię kolesia, żeby nie było.

slonecznik1

To już lepiej zagrał Luciana w Underworld :)
Swoją drogą, koleś lubi tematykę wampirów i wilkołaków chyba, i ma ku temu wyrazisty wygląd.

slonecznik1

Jego rola była genialnie przerysowana, świetny aktor więc nie ma co się dziwić, że grą aktorską trwającą kilkanaście minut, rozłożył na łopatki większość grających tam aktorów, a widza rzucił na kolana. Bo jak widać nie trzeba głównej roli, żeby zapaść w pamięć

debra_filmweb

"rozłożył na łopatki większość grających tam aktorów" akurat z tym nie było trudno...

slonecznik1

Ta powala. Napalone nastolatki.

slonecznik1

Zgadzam się z Tobą. Te jego gesty, mimika. Świetny był po prostu ^^ Ale jak dla mnie, to jest przystojniejszy w długich włosach ;*

slonecznik1

jest najlepszym aktorem z tego filmu, choć szkoda go do takich szmir jak saga Zmierzch

Anda00

To prawda. :) Dzięki niemu moja ocena filmu Zmierzch trochę wzrosła. XD

slonecznik1

On jest chyba jedyną postacią ze Zmierzchu, która była naprawdę ciekawa i mroczna, strasznie żałuję, że go tak mało tam było, smęty Belli i Edka są w dużych ilościach zbyt ciężkostrawne, on by już ich rozruszał xdd

slonecznik1

No dobry jest.Całą obsadę możnaby do kosza wyrzucić,a ten gość się broni,jest przerażający,taki klasyczny potężny wampir,nie jakieś ciepłe kluchy jak reszta ;)

slonecznik1

Mnie osobiście dziwi, co tak świetnego i cenionego aktora skłoniło do zagrania w sadze Zmierzch... Co by nie mówić o tej produkcji, to nie należy do ambitnych, ani trochę. Lekka i łatwo się ogląda, ale poza Bowerem i Sheenem, aktorzy tragiczni, tak jak scenariusz. Panu Michelowi musiała się niezwykle spodobać postać Aro. Zresztą w making ofach, wywiadach, etc na temat tego filmu wypowiadał się na temat tego bohatera z, jak to się mówi, 'iskrą w oku'.
Uważam, że gdyby autorka skupiła się na Volturich, a nie na... tragikomicznych kochankach, to mogłoby coś z książki, a co za tym idzie filmu wyjść.

slonecznik1

Jak już kilka osób pisało, Sheen swoją rolą zdominował film, ale przecież z drugiej strony, we wszystkich częściach sagi na palcach jednej ręki można policzyć aktorów, którzy poziomem gry choćby się do niego zbliżyli. Właściwie poza przedstawicielami rodu Volturi na próżno szukać tam naprawdę dobrych aktorów. No, może poza Anną Kendrick.
Z reszta, Zmierzch to nie jedyny film, który ratował swoją rolą. W Underwold: Bunt lykanów stworzył naprawdę wspaniały aktorski duet z... Billy'm Nightem. Bo grająca główną rolę Rhona Mitra nie powalała ani grą ani urodą.

slonecznik1

Tak dokładnie zgadzam się. Nic dodać nic ująć ;) Zapamiętałam go w tej roli bo był genialny :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones