Michael Stuhlbarg

Michael Stewart Stuhlbarg

7,5
17 166 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Stuhlbarg

Prawdopodobnie najlepiej odzwierciedlona postać A.R. w historii ' kina '. Wręcz idealnie utożsamił się z rolą. Zdecydowanie jedna z najlepszych postaci w serialu.

taake

Całkowicie popieram! Obejrzałam oba sezony Zakazanego Imperium i on jest moją ulubioną postacią. Świetny aktor, super gra!

perpetuum

Zajebiste są te jego teksty, które nie każdy łapie i rozumie. np. Jak wyśmiał Jimmiego i jego propozycję :D
Jimmy: You got kids Mr. Rothstein ?
Rothstein: No... but I am told they often say unexpected and amusing things.

taake

hmm.."Prawdopodobnie najlepiej odzwierciedlona postać A.R. "...nie zrozum mnie żle, facet gra go faktycznie genialnie, fantastyczna rola, bardziej chodzi mi o to na jakiej podstawie jesteś w stanie stwierdzić, że akurat ta rola jest tak dobrym odzwierciedleniem postaci żyjącej prawie sto lat temu, gdzie nie zachowały się żadne filmy a i pewnie nie jest to gość tak dobrze opisany jak Luciano czy Capone

maciekozi

W roznych dokumentach slyszalem, ze Rothstein to byl inteligenty gosc z klasa. Sam pseudonim o sobie mowi ' mr. Brain '. Byl mentorem dla przyszlego syndykatu, wiec musial im imponowac swoja osobowoscia. Ja przykladowo jestem pod wrazeniem tej postaci w serialu.
Ale wlasciwie to fakt, za wiele to o nim nie wiemy i bardziej by pasowalo najlepiej zagrana postac. Obejrzyj sobie Mobsters z 1991 roku. Tamtejszy Rothstein przy tym z Boardwalk Empire biednie sie prezentuje.

taake

dzięki, poszukam i zobaczę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones