Michaił Barysznikow

Mikhail Baryshnikov

7,8
149 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michaił Barysznikow
89imperator

A według mnie cholernie przystojny...;]

sarenka

Nie jest może ideałem jeśli chodzi o wygląd, ale ma niewiarygodną charyzmę.

89imperator

Nie zgodzę się ; ) . Ma "To coś" . Bardzo mi się podoba ; )

89imperator

Moim zdaniem jest piękny i niesamowicie intrygujący.

89imperator

Jest dojrzałym facetem, ale jaram się nimmm.
Ma to 'coś' w sobie, nawet przez ekran telewizora.

89imperator

89imperator, na prawdę trudno było Ci oglądać go w tańcu? Bo ja mało widziałam piękniejszych rzeczy, niż ta ekspresja, wymowa, płynne ruchy, gracja, wspaniała postawa, figury, jego zaangażowanie, mowa ciała, przekazująca więcej, niż nie jedna książka. Jeśli widzisz tylko twarz nie pasującą do hollywoodzkich kenów, to współczuję.

Morgana_filmweb

widzialam go tylko w filmach w ktorych nie tanczyl ;)

89imperator

To jest przede wszystkim tancerz, więc bardziej spodziewałabym się, że widziałaś go w balecie, niż w filmie, do tego, w którym nie tańczył. Dużo można stracić oceniając tylko po urodzie. Zobacz np. "Białe noce" i wróć do tego tematu, ok? ;-) Pozdrawiam!

Morgana_filmweb

No ale któż w tych czasach nie ocenia choć troche po urodzie ? :) no ale spoko, a "Białe noce" mam zamiar właśnie zobaczyc , i również pozdrawiam :)

89imperator

Oceniać wygląd, a oceniać po wyglądzie, to co innego. Wiadomo, miło patrzeć na ładne widoki, ładnych ludzi itd, Sama lubię. Jednak uroda to tylko część piękna człowieka. Czasem ktoś przystojny nie ma nic w sobie, nie porusza, nie porywa i może mieć taką minę czy postawę, że patrzeć nie można, a ktoś pozornie brzydki nieraz potrafi rozjaśnić ciemność uśmiechem, przeistoczyć się, gdy spojrzą jakoś wyjątkową, urzec grą ciała, miną, talentem, albo właśnie tańcem. :)

89imperator

Zobacz jaką ma partnerkę ! Każdy chłop mu pozazdrości.

89imperator

Cudowny i mimo upływu lat zachował młodzieńczy urok. Fenomenalny tancerz i niezwykle inteligentny człowiek z dużym poczuciem humoru. Mój ulubiony balet z jego udziałem, to "Don Kichot".

89imperator

О Боже, какой мужчина... ;)

ania20s

Красавец! ♡

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones