Michelle ForbesI

Michelle Renee Forbes Guajardo

6,9
2 440 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Forbes

Piękna , charakterystyczna kobieta i aktorka która ma coś w sobie... a w serialu The killing wymiata!!!

Lana84

Ja widziałam ją tylko w the killing, wiec nie bede oceniac zdolnosci aktorskich. Ale nikt mnie tam tak nie wnerwial jak jej postac. Masakra.

akew

nie wiem jak The Kiling ale obejrzyj se 2 seon True Blood shes very hot!

Lana84

W The Killing gra fantastycznie, wydaję mi się, że tak dokładnie powinna zachowywać się matka po stracie dziecka, wręcz idealnie to pokazuje

Lana84

oglądając "True Blood" cały czas zastanawiałam się skąd ją znam...dopiero teraz zobaczyłam,że widziałam ją w " Kalifornii", była tam znakomita :)

irlandia28

w "True Blood" grała tak wkurzającą postać że nie mogłam ogarnąć :P

Lana84

Zagrała w Battlestar Galactica krótki epizod jako Admirał Cain - twardą, bezkompromisową i wręcz despotyczną (zastrzeliła kogoś na oczach innych) dowódcę Pegasusa. I przy okazji jest piękna.

drejos_ad

Michelle spotkałam na imprezie Fed-Con w 2008 i miałam możliwość zrobienia sobie z nią zdjęcia i otrzymania autografu. Niestety okazji nie wykorzystałam, gdyz wtetdy jej nie lubiłam. Dokładnie 4 miesiące temunapisałam do jej agencji z prośbą o autograf i dosłownie kilka dni temu otrzymałam od niej zdjęcia z jej własnym podpisem.

Lana84

W Kaliforni w ostatnich scenach filmu jak ma dłuższe włosy i ten uśmiech...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones