Michelle Pfeiffer

Michelle Marie Pfeiffer

8,2
44 741 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Pfeiffer

A szczerze mówiąc do dziś wolę tamte aktorki od tych wszystkich celebrytek ze sztucznymi warami...

oktagon32

Zabawne, bo akurat Michelle Pfeiffer ma zrobioną górną wargę.

Pudelmylove

A od kiedy?:)

oktagon32

Ale ona to zrobila dopiero jako mocno dojrzala kobieta, by te usta nieco odmlodzic. To nie to samo co nachalne pompowanie hialuronem dla sztucznego powiekszenia warg, jak to robi wiele celebrytek( w Polsce niestety plaga...). Jak dla mnie Michelle nie przekroczyla granicy dobrego smaku. Nie widac przesadnych inngerencji w wyglad( niektorym to sie wrecz rysy twarzy zmieniaja). Zachowala bardzo zgrabna figure. Zgadzam sie, ze jest jedna z najpiekniejszych aktorek wszech czasow. Starzeje sie tez w ladny sposob.

Edna_fw

Prawda!

użytkownik usunięty
oktagon32

Eeeee tam, dzisiaj jest jeszcze więcej ładnych aktorek, moda na sztuczność powoli przemija. A Marylin Monroe to nie sztuczna była?

O ile wiem Monroe usta miała naturalne, biust też, tatuaży na całą łapę u niej też nie widziałem, więc co było u niej sztuczne? a ta moda niestety wciąż się jeszcze trzyma

użytkownik usunięty
oktagon32

np. Nos.

Co to jest w porównaniu z wycinaniem żeber, powiększaniem ust, piersi, tyłka, kreskami, tatuażami etc itp

użytkownik usunięty
oktagon32

W porównaniu z tym to niewiele - ale przy pełnej naturalności to jednak coś...

oktagon32

Kiedyś owszem zgadzam się!! Dziś jest podobnie! W "Morderstwie w Orient Expressie" mimo 6 dych na karku była nadal seksowna!

dzonydep

Chyba z kilometra jest sexy, albo dla dziadka nalepiej ze słabym wzrokiem ;)

dzonydep

Ona ma wrodzony wdzięk, dlatego zawsze będzie tym w jakiś sposób emanowała

oktagon32

Obejrzyj Morderstwo w Orient Expressie - naciąganie, liftingi i coraz mniej z dawnej sexbomby. To nie starość to chirug plastyczny :)

lowenman

Hm, takie czasy

oktagon32

Abolutnie wiele racje! Ale tez nie do konca :) Przewage tą tworzą te sztuczne "klonojady" ktore okupują aktualnie rynek,ale jet wiele aktorek,ktore gdyby stylita i makijazysta z lat 80'-99' wzial w swoje łapy,to zrobily z nich takie same cuda..Np. Margot Robbie.

mateos8

Pewnie tak. ale nie ukrywam, że najbardziej podobają mi się te "nieprzerobione":)

oktagon32

oglądam właśnie "Francuskie wyjście" i cała twarz ponaciągana i obstrzyknięta botoksem, usta też zrobione ale i tak jest przepiękna-trafiła na świetnego chirurga bo nie wygląda jak balon ;)

Kasha

No nie jestem kobietą po 60-ce, ale rozumiem, że te które są po prostu walczą o wygląd, a dobry chirurg to wtedy skarb

oktagon32

Dokładnie,teraz dziewczyny są sztuczne,ciągle dorzucają plastiku a żaden normalny facet nie będzie chciał z nią być na poważnie,kiedyś kobiety się jednak szanowały;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones