Michelle RodriguezI

Mayte Michelle Rodriguez

7,6
30 104 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Rodriguez

http://facet.onet.pl/michelle-rodriguez-i-cara-delevingne-okazuja-sobie-mnostwo- czulosci/bvgk5

hokaito

jestem prawie pewien, ze ona w tym zwiazku ma jaja

juma0

lesba.

hokaito

nie lesba, tylko bi..

hokaito

Ona babochłop, ale ta druga ładna, nie wiem czemu les.

deamon82

No tak, przecież tylko brzydkie babochłopy są homo!

martace

W życiu nie widziałem ładnej les, na szczęście same pasztety, niektóre bi są ładne.

deamon82

Mało w życiu widziałeś wobec tego.

martace

W Warszawie akurat sporo lesbijek, z pewnością więcej niż w innych miejscowościach. Sporo też widziałem w życiu, w tym pasztety, które mają się za piękne.
Wracając do zdjęcia powyżej, Delevingne jest bi, a nie les.

deamon82

"Delevingne jest bi, a nie les."

Michelle też jest bi :P

klaczek20

Sporo ludzi akurat sądzi, że Michelle powiedziała, że jest bi na odczepne, bo było już zbyt wiele dowodów, że jej się podobają kobiety, zaś bycie jawną lesbijką w Hollywood to zawodowe samobójstwo (z kolei, bycie kobietą bi to nawet plus, z tym że chyba wszystkie inne aktorki które twierdzą, że są bi, są z mężczyznami).

deamon82

Czyli sama nie wie w co wpaść, czy w gów.. czy w maść.
Les czy bi, jedno i to samo, zboczenie.

baraqs

Powiedzieć ci coś zabawnego ? KAŻDY ma jakieś zboczenie ;)

deamon82

Więc jak rozumiem, prawisz po prostu o kobietach, które zobaczyłeś na ulicy, i uznałeś za lesbijki. A w takim razie musiały one wyglądać jak stereotyp lesbijki, hard butch.

Zaś co do w moim uznaniu bardzo ładnych lesbijek (nie bi), to możnaby wymienić Portię de Rossi (zwłaszcza za młodu, bo teraz chyba przesadza z botoxem), Francescę Gregorini, Kim Stolz, Ruby Rose (i jej dziewczynę), Jodie Foster (za młodu - przecież nawet jakiś facet strzelił do Reagana by zwróciła na niego uwagę, musi być teraz zawiedziony :) ), Jessicę Clark, Jill Bennet, Freję, youtuberkę Rose Dix, czy większość kobiet z "The Real L Word".

_Renee_

Źle rozumiesz, to były lesbijki.
Większość wyżej wymienionych, przeciętna uroda.

deamon82

Orientacja to nie kwestia wyboru (a zapewne sugerujesz, że jest odwrotnie i że brzydkie kobiety na własne życzenie zmieniają się w lesbijki, bo żadni faceci ich nie chcą). Radzę coś poczytać n.t. biologii, tępaku.

Surine

Odpowiedź godna błyskotliwej inteligencji.
Na temat biologii nie wiesz, więcej niż ja.
To kwestia umysłu.

deamon82

Mieszkanie w Polszy nie uprawnia cię do olewania doniesień naukowych z bardziej cywilizowanych części świata. Mam wierzyć, że jakiś polaczek ziejący nienawiścią do wszystkiego, czego nie rozumie, wie lepiej od naukowców? Cry me a river.

deamon82

Orientacja to nie kwestia wyboru (a zapewne sugerujesz, że jest odwrotnie i że brzydkie kobiety na własne życzenie zmieniają się w lesbijki, bo żadni faceci ich nie chcą). Radzę coś poczytać n.t. biologii, tępaku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones