Michelle RodriguezI

Mayte Michelle Rodriguez

7,6
30 174 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Rodriguez

Miałem ochote zabic tego Quarticha za to. Świetne jej ostatnie spojrzenie. Zginęła jak wojownik.

ehhh, a na zmierzchu też płakałaś , jesteś jedną z wielu osób która podnieca się powierzchownością

Krzyrzak69

a ty jednym z tych, którym staje na widok karabinu maszynowego i sporej ilości krwi.
weź się zastanów, zanim cokolwiek napiszesz ok? reprezentuj sobą jakiś poziom, a nie jego brak

AA ja nie wiedzialam ze ona umarła... :P
ale teraz juz chyba sobie przypominam ten moment...
jakos to do mnie nie dotarlo ;)

Jaki wojownik? hahah wojownik koleżanko, to wykonuje rozkazy, a ona to zwykły zafajdany zdrajca w tym filmie... i przeciętnie zagrany

5/10

Patruell

Zdrajca, mówisz? Wiesz jest coś takiego jak odróżnianie dobra od zła. Jeżeli ktoś by Ci kazał strzelać do niewinnych ludzi, to byś to zrobił bo taki rozkaz? (to jest tylko przykład, wiem że tam nie strzelali do ludzi). To ten cały kapitan i jego ludzie to zdrajcy bo obiecali ich nie krzywdzić.

Moim zdaniem postać Trudy była bardzo interesująca i mogłabym powiedzieć, że najlepsza w całym filmie. Wykazała się odwagą i zginęła walcząc w słusznej sprawie. Więc zgadzam się w zupełności z założycielem tematu. Zginęła jako wojownik, poświęcając swoje życie w obronie innych.

Tak dla sprostowania, nie mam zamiaru się kłócić i nie chcę Cię do niczego przekonywać. Myśl sobie jak chcesz, masz w zupełności takie prawo. Ale i ja je mam więc na mnie też nie naskakuj. ;b

Patruell

LOL,widzę że nie potrafisz określić która ze stron była tą "dobrą".

klaczek20

LOL hahahhaha

Umiem określic, która z tych stron jest dobra[i która wygra, ponieważ ta bajka jest strasznie przewidywalna]

Patruell

No to w czym widzisz problem?? "Zdrajczyni" to tylko patrząc z perspektywy
Quarticha.

p.s Nieprzewidywalni są tylko "Zagubieni" tam nigdy nic nie wiadomo ,szkoda
że już niedługo ostatni sezon;/

Patruell

Obejrzyj film ,,Doom''. Beznadziejny horror, ale idealnie obrazuje to, na co zasługują tego typu ,,idealni'' wojownicy. Chodzi mi generalnie o rolę Jonhsona

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones