Michelle RodriguezI

Mayte Michelle Rodriguez

7,6
30 171 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Rodriguez

Ja tam ją bardzo lubie... Natomiast wkurzają mnie wredne s*ki , wielkie fanki LOST, które najeżdżają na Michelle. Wyluzujcie.

InowroclawskiWilk

michelle jest świetna przecież. ja jestem fanem serialu i jej postaci - any lucii. i sam nie mam pojęcia, czemu większość się jej czepia...

InowroclawskiWilk

Ana to zdecydowanie moja ulubiona żeńska postać z Losta, tak że nie wszystkie, nie wszystkie ;)

Xhoelli

Ooo fajnie :)

InowroclawskiWilk

Jedna z najlepszych aktorek :)
Super ra i jest ładna - uwielbiam ja :)

InowroclawskiWilk

ja tez jestem fanka LOST i nie krytykuje michelle (nie!!)... jej rola w filmie mi sie podoba, ale michelle polubilam jeszcze wczesniej kiedy obejrzalam resident evil, wg. mnie naprawde jest swietna aktorka...pozdr.

parker_ka

Była świetna w Reisent Evil, sam film mi się nie podobał. Co do Lost, to Ana-Lucia jest moją ulubioną postacią i wkurza mnie to, że wszyscy tak na nią najeżdżają...

InowroclawskiWilk

ja jestem wielka fanka Lost i na Michelle nie najeżdżam :). Ana Lucia to jedna z moich ulubionych postaci...Szkoda, że pod koniec drugiej serii stało sie tak jak się stało...Poza tym Michelle była super w Resident Evil..Pozdr:)

InowroclawskiWilk

Kobieta z charakterem, takie lubie. Look my photo.

Pucin

hehehehehe zajefajny avek!!! Michelle ma charakter, z tym się zgadzam. Szkoda, że tak mało o niej w gazetach piszą. ale mam wielkie zdjcie z Tele Światu i wisi w moim pokoju jako plakat :]

InowroclawskiWilk

...nie mogę powiedzieć, żeby była świetną babką bo jej nie znam... jest nawet ładna...
ale jej aktorstwo... o nie, granie jej nie wychodzi najlepiej...

InowroclawskiWilk

Ja tam analusiji nie lubiłem. Ale michelle jako ana jest po prostu przekonywująca. Michelle to bardzo dobra aktorka.

Flisio

osobiście nic nie mam do tej aktorki, bo jest bardzo dobra i przekonywująca w swoich rolach. ale wkurza mnie ta wredna s*** która ona gra w Zagubionych. Bo tak to co można do niej mieć? ładna? Ładna! Przekonywująca i Dobra? Przekonywująca i Dobra! to tyle żeby byc dobrą aktorką ;p

Samantha

Ana jest wredna, i to jest właśnie jej urok :]to jest w niej najlepsze :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones