Michelle RodriguezI

Mayte Michelle Rodriguez

7,6
30 171 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Rodriguez

Jej rola w avatarze mnie zachwyciła.

sitia

W Avatarze jej rola była świetna tylko szkoda że drugoplanowa xD
mnie najbardziej zachwyciła w "Szybcy i Wściekli" i "Resident Evil" :]

sitia

Mnie podobała się jej rola w Maczecie.

sitia

Jeszcze nie oglądałam tego filmu ale z pewnością dobrze tam zagrała.

sitia

trochę głupio że zginęła w Avatarze ;/

darek_03

No niestety ;/

klaczek20

Eee ponoć James może ją ożywić hehe...nawet powiedział że, jak by chciał to wszystkich głównych bohaterów by mógł wskrzesić bo to jest "Science Fiction" i ma dylemacik ale bierze pewne warianty pod uwagę ;) nawet wspominał że Pułkownika Milesa Quaritcha dałby rade jeszcze raz obsadzić bo mu się świetnie z nim pracowało...z kilku wywiadów z Michelle (czytanych i telewizyjnych) wiem ze po cichu liczy na comeback a James nie wykluczył jej całkowicie dodatkowo Sigourney Weaver liczy na to samo ! Zapytany James jak sobie wyobraża powrót Sigourney Weaver na plan ? odpowiada tak samo za każdym razem :" To jest Si-Fi wszystko się może zdarzyć" ;P...ciekawy jestem ile w tym zdrowego rozsądku będzie ;) ale po cichaczu liczę na powrót MRod ;)

gallanonimmm

ONA już ma "comeback" do residenta,będzie ciekawie,oj będzie ;)

klaczek20

Wiem, wiem ....i tak samo jak Ty po raz pierwszy zobaczyłem ją w Residencie ;)

gallanonimmm

......a potem przyszli "Zagubieni " i to był dla mnie moment przełomowy,niczym cegłą w łeb .

klaczek20

Mi odbiło po Avatarze, i tak z głową w chmurach chodzę jakoś od roku, może ciut więcej ;) Za dzieciaka palma mi odbiła na punkcie Demi Moore a później Michelle Pfeiffer (trwało to latami)...i już myślałem że, nikt mnie ze świata filmowego nie "uwiedzie" a tu masz ! Platonizm do "potęgi entej" ale wiesz co nie chce się leczyć z tego ;) dobrze jest haha... wspomniałeś o "Zagubionych" - ubolewam bo nie oglądałem gdyż wtedy gdy był emitowany miałem to głęboko wiesz...dziś wale głową w ścianę że, nie oglądałem ! no cóż ;( ale powiedz mi ---od którego odcinka gra Michelle i do którego ?--- potrzebuję to wiedzieć ! może "sezony" bo chcę obejrzeć : ) Będę wdzięczny za pomoc ;) Odp.

gallanonimmm

Micha gra od sezonu bodajże II(odcinek nie wiem który,ja zacząłem oglądać kilka odcinków przed jej zamordowaniem) ale już w I się przewija we wspomnieniach Jacka.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ana-Luc%C3%ADa_Cortez
http://pl.lostpedia.wikia.com/wiki/Ana-Lucia_Cortez

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones