Michelle RodriguezI

Mayte Michelle Rodriguez

7,6
30 096 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Rodriguez

Ogólnie Rodriguez nie jest według mnie jakąś znakomitą aktorką.
Ma wiele wad. Według mnie grała specyficznie w "Avatarze". Niby groźna, a jednak wcale.
Poza tym niektórzy uważają, iż ona ma znakomity głos. Niby 'ta chrypka' urozmaica jej mowę. Stykałem się na forach z wypowiedziami, i wiele razy widziałem ocenę na temat jej głosu, co o tym sądzicie? To jej plus czy minus?

PS. Mam prośbę nie spamcie mi, nie oceniajcie mojej wypowiedz. Po prostu powiedzcie co wy sądzicie na temat jej głosu i to piszcie, byłbym wdzięczny i dziękuję :)

NightWeek

Micha ma wspaniały głos , mówi "nosowo" (imo) ,do tego dość niskim tonem (zależnie od nastroju) . Głoś "typowy" dla osoby pochodzenia latynoskiego . Jakby zaczęła w swoich wypowiedziach mówić takim miksem języka angielskiego i hiszpańskim to mógłbym jej słuchać cały dzień,nie ważne o czym by mówiła :)

klaczek20

Dzięki za wypowiedź :)

NightWeek

Ja też uwielbiam jej głos, generalnie zgadzam się z klaczek20. Głos gorącej latynoski, która potrafi być jednocześnie zabójczo seksowna, a jednocześnie twardsza niż niejeden facet. No, i mi jej rola w Avatarze bardzo się podobała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones