Michelle RodriguezI

Mayte Michelle Rodriguez

7,6
30 171 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Rodriguez

Aż strach do takiej podejść i zagadać!

Jimmy

Jeśli jesteś paparazzi to TAK :)

klaczek20

Nie, nie jestem...A co wpierd.oliła jakiemuś? Wiesz coś o tym? Po prostu my faceci boimy się pewnych siebie, atrakcyjnych bab, tak samo jak i one boją się charyzmatycznych i przystojnych mężczyzn.

Jimmy

Była jakaś akcja gdzie Micha pobiła (albo próbowała pobić ) paparazziego(nie znam szczegółów) :P http://www.youtube.com/watch?v=qretK2GBx-o
Co do teori "o strachu do pewnych siebie kobiet" to mów za siebie,ja lubię takie :)

klaczek20

Ten filmik potwierdza, że jest ostrą bitchą...Choć wygląda tutaj jakby wagon fety przeciągnęła. I ja nigdzie nie powiedziałem, że nie lubię takich niegrzecznych dziewczynek. Stwierdziłem po prostu, że zawsze jest jakaś tam obawa i hamulec w stosunku do tych wszystkich szalonych, silnych niewiast, więc nie rób się tutaj na kozaka w tej kwestii... mnie bo wódce też wszystkie simlocki puszczają.

Jimmy

Ja się nie robię na kozaka,tylko ostatnio tu jakaś taka moda panuje "ostra dziewczyna -trzeba się jej bać"-przykład > Michelle.

p.s Alkoholu nie pije
p.s 2 -jeśli tobie/ciebie jakiś koleś by wnerwił to nie chciałbyś mu przypier....ć ? To że dziewczyna to co,nie może ?

klaczek20

Ale tak było, jest i będzie. Po prostu ludzie boją się silnych jednostek. Ja się boję. Do niej na bank bym nie podszedł :)
Pewnie, że bym wyjebał w pysk, bo nie raz miałem takie przypadki po alkoholu (każdy je miał), dlatego od jakiegoś czasu wódy nie pijam. Jadę na kawie i czekoladzie- jak Hauer w Split Second :) .

Jimmy

" Do niej na bank bym nie podszedł :)"

Jak mam to rozumieć ?

"Po prostu ludzie boją się silnych jednostek."

Może to i lepiej że Micha nie daje sobie w "kasze dmuchać" ;)

Jimmy

W filmach a w realu jest bardzo miła. A paparazziego to chyba każda sławna osoba chciała by pobić :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones