Michelle RodriguezI

Mayte Michelle Rodriguez

7,6
30 156 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Rodriguez

Praktycznie zawsze gra super kobietę - maszynę do zabijania. Mi to wygląda na taką rekompensatę dla pań żeby tez miały jakiegoś twardziela swojej płci. Niby Fajnie gra ale jak
ją widzę po raz kolejny umazaną i ganiającą z giwerą jej wielkości to filmu dużo traci dla
mnie przez to.
Wiem ze ktoś napisze ze inne role tez miała, ja nie oglądałem. Wiem tylko ze większości kojarzy się z rolami typowo związanym z rozpieruchą ;)

tihomax

Dokładnie.
Nieważne w jakim filmie Rodriquez zagra, wiadomo - że tak czy siak - będzie babochłopemXD

tihomax

i macie z tym wielki problem tak - nikt wam tego babochłopa nie karze oglądać

tomucho77

Oglądam filmy i niestety ona w nich wystepuje. Co mam zamykać oczy jak ona sie pojawia?

tihomax

No wiesz może w takich rolach się najlepiej sprawdza i właśnie dlatego dostaje propozycje w filmach akcji.

gabol2008

Właśnie, została zaszufladkowana jako babochłop ;)

tihomax

Gdziekolwiek ją widzę to albo kogoś zabija, albo bije, albo coś wysadza...Dla mnie to taka damska wersja Seagala.

elena3

i bardzo dobrze - mało jest kobiet w holly grających takie role tym większy plus dla niej że się zdecydowała na taki rozwój jej kariery aktorskiej

tihomax

Dobrze by było gdyby takich aktorek było więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones