Michelle RodriguezI

Mayte Michelle Rodriguez

7,6
30 175 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Rodriguez

Dlaczego wszyscy pierdzielą że jest lezbijką, jak nie jest,jest biseksualna, a to juz mniejsze zło.najlepiej to jest gadać na kogoś jak sie gówno wie.

klaczek20

Mniejsze zło? A w czym Ci jej orientacja przeszkadza? I tak się z Tobą nie umówi.

miss_russ

Ja wiem o tym że ona się ze mną nie umówi,ale nie lubię jak ktoś mówi coś złego na Tego aniołka,ona jest idealnie wyważona jest ładna i bystra,nie jest jakąś paniusią jak Hilton,czy J.Lo.

klaczek20

Ale przecież nawet gdyby była lesbijką, a nie bi, to przecież nic a nic to jej nie ujmuje. Przecież ma prawo kochać kogo chce. Przez jakiś czas spotykała się z Kristanną Loken, może mi powiesz, że nie tworzyły ślicznej pary?

miss_russ

Wlasnie NIE tworzą ślicznej pary,Michelle to taki dziki aniołek,gdy zobaczyłem ją z Loken to wierz mi lub nie,po głowie mi latały myśli samobójcze,Ona jest dla mnie ideałem kobiety z charaktere,ala tak jak mówisz,ma prawo kochać kogo chce,musze się z tym pogodzić,ale też niech nikt nie gada że jest lezbijką,lezbijka jest Loken ,a Michelle jest bi.

klaczek20

Dziki aniołek, fajne okreslenie :)

miss_russ

Dzieki.:))Staram się,i ni chodzi mi o to że moglaby wtrąbic facetowi,ona ma coś w tych swoich pięknych oczach,i to w niej mnie najbardziej użeka.

klaczek20

Pewnie znasz te zdjęcia, a jak nie, to enjoy :)
http://img512.imageshack.us/my.php?image=0109cu5.jpg
http://img125.imageshack.us/my.php?image=0112of0.jpg

miss_russ

No fajne ale mam juz te zdjecia wraz z 300 innymi zdjeciami Michelle ze strony:http://michelle-rodriguez.vvo.pl/ oraz ze stronki:http://www.michelle-rodriguez.com/ ale wciąż poluje na fajne zdjecia Michelle:)))

ps.Ty jesteś jej fanem,antyfanem czy tylko chcesz rozmowe podjąc?

klaczek20

Lubię Michelle po prostu :) Gdybym była antyfanem to bym tu nie zaglądała bo nie rozumiem jaki sens ma wypisywanie negatywnych komentarzy na forach osób, których nię nie lubi. Jak nie poważam kogoś, to nie wchodzę na jego strony bo po co?

miss_russ

Tez racja,nie pomyslałem o tym,zdjecie dla ciebie http://michelle-rodriguez.vvo.pl/zdjecie-73367.html

miss_russ

Albo nawet 2 http://michelle-rodriguez.vvo.pl/zdjecie-37708.html

klaczek20

Dzięki :)

miss_russ

Aha,zapomniałem dopisać,żę nie przeszkadzłoby mi jak by miala chłopaka nic a nic,ale jak jest biseksualna no to trudno jakos się z tym pogodze.Nieprzecze że niechcialbym jej poznac,nawet bardzo chcialbym.

klaczek20

calowala sie z dizelem w szybcy i wsciekli z sojerem w zagubionych i w rasa z jakims facetem, jak na lesbijke czesto przyjmuje role w ktorych musi sie calowac z facetami

PEACEandLOVE

Poraz 4 powtażam ONA NIE jest lezbijką jest biseksualna!!!!!!

klaczek20

co to LEZbijka??????????????????????????

89rudy

A niewiem,zaraz sprawdze w necie XD :)

Albo w encyklopedi PWN

klaczek20

A skąd wogóle wiadomo , że ona jest Bi nigdzie nie pisze o jej orientacij!

Blondi_89

Ja przekopałem angielskie fora o Michelle i znalazłem to http://www.nndb.com/people/346/000049199/
tam niec nie pisze że jest lezbijką,tylko ją ubrano w takie coś żę jak już chodzi z inną dziewczyną to jest lezbijką,jeśli ją lubisz(ja bardzo) to nie słuchaj tego co piszą na polskich portalach o niej bo Polacy się znają jak świnie na gwiazdach,zawsze wolą najprostrze rozwiązanie

klaczek20

No jasne ,że ją lubie jest świetna aktorką. A co już do jej orientacij tylko Bóg sam wie media piszą takie głupie rzeczy ,że ja sie w to nie zagłębiam jest świetna i za to ją lubię....

użytkownik usunięty
klaczek20

"tylko ją ubrano w takie coś żę jak już chodzi z inną dziewczyną to jest lezbijką" - leżę i kwiczę, albo płaczę, trudno powiedzieć...
Mam pytanie, w domu na pewno wszyscy zdrowi? Co z tego, że jest lesbijką, bi, czy hetero? Jaką robi to różnicę? Oprócz oczywiście tego, że tłumy nastoletnich homofobów rzucą się z ząbkami i pazurkami na wszystkich, którzy są, jak to oni pewnie określają "chorzy psychicznie". I tak w życiu jej nie poznasz. "to jest gadać na kogoś jak sie gówno wie. " - a co Ty wiesz? Znasz ją...? Więc i Ty może przestań prawić o jej oreintacji.
"(...),gdy zobaczyłem ją z Loken to wierz mi lub nie,po głowie mi latały myśli samobójcze" Ojej, a gdzie te myśli się podziały? Schowałeś do szufladki? Bu ;<

Czytając takie komentarze mam ochotę wybić pół filmwebu i oczyścić świat. Robi to ze mnie psychopatkę, jak chcę działać dla ludzkości? ;o

Btw. Lesbijka pisze się przez 's'.

Nie rozumiesz mnie,polacy oceniają Michelle z pierwaszego wyglądu,mi też szczeże wisi jaką orientacje ona ma,sama powiedziała,że to tylko jej sprawa z kim ona sypia,ale jak czytam komentarze np. z pudelka "czy wiecie że ona jest lezbą"no to troche mnie to wnerwia.
Pozatym wiem na tyle dużo że Ona nie jest lebijką.

Więc zejdz ze mnie.pani psychopatko

Częśc polaków ma chyba do Niej pretęsje za role Any-Luci z zagubionych więc nazywają ją babo-chłopem lub lezbą,lub co gorsza że jest gruba i głupia.Oglądałem wiele filmików na Youtubie i innych forach(w tym angielskich)i niewidziałem żeby Michelle jakoś głupio się zachowywała,ani tym bardziej że jest gruba,(czy magazyn Maxim robił by zdjęcia z grubymi i głupymi kobietami?)Takie rzeczy tylko w Polsce:)

The end

ps.Mażenia nie bolą ani nie kosztują.

To po I,
po II ja do niczego nie zmuszam Michelle(i nikogo innego)
po III-może i troche przegiołem z tymi myślami samobójczymi,bardziej by pasował spory SZOK
Ale przeszło mi po tym jak to przeczytałem:

To nikogo nie powinno obchodzić – mówi rozjuszona Michelle Rodriguez, o której w Hollywood krążą plotki, że jest biseksualistką. Aktorka nie kryje nie tylko wściekłości, ale i obrzydzenia wścibskością dziennikarzy i blogerów.

– Wyobrażam ich sobie jako świnie, którym z pysków wychodzą robaki – powiedziała Michelle Rodrigiez w wywiadzie udzielonym magazynowi "Latina". – Nie zamierzam odpowiadać na żadne z tych pytań. To moja o tylko moja sprawa z kim chodzę do łóżka.

Aktorka nie potrafi zrozumieć dlaczego ludzie interesują się intymną stronę jej życia. – Nie wiem dlaczego wszyscy chcą wiedzieć co robię ze swoją waginą. To chore – mówi aktorka.



użytkownik usunięty
klaczek20

"Pozatym wiem na tyle dużo że Ona nie jest lebijką."
No i pytam się skąd to wiesz i dlaczego jesteś aż tak pewny swego zdania?

"Więc zejdz ze mnie.pani psychopatko" auć, święta są, trza było kłamać ;p

I żeby nie było niejasności, lubię ją i uważam, że jest świetną aktorką. Cenię ja za jej pracę i to kim jest. Czyli nie jestem antyfanką :)

Ps.
Święta się zbliżają, więc życzę wesołych, zdrowych Świąt Wielkiej Nocy, spędzonych w rodzinnej atmosferze i mokrego śmingusa-dyngusa ^^

Dzięki:) i wzajemnie.
Niedaj się dopaśc chlopakom:)

Opowiec zkąd wiem że nie jest lezbijką:

http://www.nndb.com/people/346/000049199/

Nieufam polskim portalom w takich sprawach:/







klaczek20

Przykre, że żyjemy w kraju, w którym orientacja seksualna jest sensacją. Popatrzcie na wiadomości na onecie, chcąc przyciagnąć uwagę czytelników dopisuje się słowo "lesbijka", "biseksualna" etc. Zamiast napisać "znana aktorka w ciąży" pisze się "znana lesbijka w ciąży". O Lindsay Lohan już nie pisze sie u nas inaczej niż "lesbijka", a przecież ona jest przede wszystkim aktorką, nawet jeśli niezbyt dobrą. Mnie osobiście biseksualizm Michelle cieszy bo obala to pewnien stereotyp, że lesbijki i biseksualistki to kobiety nieatrakcyjne.

użytkownik usunięty
klaczek20

Ups, sorki :p Poniosło mnie, jak przeczytałam Twój pierwszy post, a mogłam najpierw poczytać sobie cały temat, idiotka ze mnie... ;/

klaczek20

SŁOWNIK sobie najpierw kup, bo nie da sie czytac tego co piszesz...

klaczek20

Nawet nie wiedziałam, że to bi/lesbijka.

To moja ulubiona aktorka i gdy odnalazłam ten temat, nic się w moich odczuciach nie zmieniło. Nadal uważam ją za osobę z wspaniałym darem do grania: lubię ją, raczej nic tego nie zmieni. A jej orientacja? Co komu przeszkadza? Ludzie nie powinni wyrażać o niej zdania tylko ze względu na to, czy całuje się z takim Jamesem w Lost czy też jakąś kobietą w realu :).

klaczek20

klaczek20 a ty skąd to wiesz ? Znasz ją? NIE!To nie wypisuj bredni że się " gówno wie " bo sam sie sugerujesz wpisem z jakiejś strony internetowej.
Żałosne!

_Mika_a

Michelle nie przyznała się że jest lezbijką,więc głupotom jest oskarżanie
jej o "inną"orientacje na podstawie jakiś idiotycznych informacji czy zdjęć
z internetu.
Tyle z mojej strony na ten temat.

klaczek20

Dodam że moje "informacje" na temat Michelle opierają się na dużo większej
bazie stron niż tylko plotek.pl czy kozaczek.pl

użytkownik usunięty
klaczek20

jasne... bo ona sama to powtwierdziła, była tak jakaś afera, ale nigdy nie wyszło to z ust Michelle. Zajęlibyście się czymś innym ,gra się liczy a nie orienatacja seksualna, jak dla mnie może być i bi. A nieźle z tym tytułem tamtu lezbijka:D:D<hahaha>

Jak dla mnie to może byc i gejem ;)
Ale irytuje mnie wypowiedź założyciela tematu, bo sam nie wie na 100 % jak jest a kozaczy :/.

klaczek20

klaczek20 ale mi nie chodzi o to czy jest czy nie, bo ma prawo sypiac z kim chce i byc szczęśliwą :) tylko o to że nie znasz jej osobiście więc nie możesz powiedziec na 100% jak jest.

_Mika_a

Mi o to samo chodzi,dzieci kozaczka piszą że jest a nie wiadomo na 100% czy
jest.
Może trochę mnie poniosło w temacie ale gdyby była to co ja mam do tego,jej
wybór,tylko nikt nie wie a pisze ( a ja JĄ bronie,nie twierdze że jest ani
że nie jest).
To takie małe pytanie na koniec z mojej strony:GDZIE JEST NAPISANE ŻE
MICHELLE RODRIGUEZ JEST ZADEKLAROWANĄ LESBIJKĄ???.Proszę podać link do
wiarygodnej stronki(polskiej,zagranicznej,obojętnie).
Rozejdźmy się w pokoju:P

klaczek20

Nie podam linku bo nigdy tego nie szukalam i mnie to nie obchodzi ;)
Moim zdaniem sprawdzona i wiarygodna informacja jest tylko wtedy kiedy wyjdzie z ust samej aktorki czy aktora :).
Ze stronami internetowymi wiadomo jak jest :/
Brukowce czy portale internetowe piszą byle co po to żeby się sprzedac.
Wg mnie jest piękną kobietą i można tylko pozazdrościc jej partnerowi czy partnerce takiego skarbu ;)

_Mika_a

Dokładnie;] nie poruszajmy już tego tematu.

klaczek20

NAJPIERW NAUCZ SIĘ PISAĆ INNE ORIENTACJE PO POLSKU A NIE PO POLSKIEMU, BO SIĘ PISZE AKCENTUJE I WYMAWIA (V) LESSSSSSSSBIJKA a nie LEZBIJKA. A DOPIERO POTEM ZACZNIJ SIE WYPOWIADAĆ NA TEMAT CZYJEJŚ ORIENTACJI, CHOĆ I TAK MAŁO POWINNO cię OBCHODZIĆ. AMEN

oskaypsylon

Ok,popełniłem błąd w tym jakże ważnym słowie,a o całą resztę nie chce mi się po raz kolejny tłumaczyć.

klaczek20

Michelle nie jest lesbijka

użytkownik usunięty
klaczek20

jakby była lesbijką to by chyba było dobrze dla ciebie miałabyś szanse:) musisz ją bardzo kochać 10/10 dla takiej "aktoreczki" to faktycznie musi być miłość

Tu akurat się trochę zagalopowałaś,przyznam że ma swoją specyficzna (latynoska) urodę (która mi się bardzo podoba) i wprost mnie oczarowała w Lostach (scena w której pracuje na lotnisku w białym mundurku) i do tego ten super wyluzowany charakter............gdzie szukac takich aniołów? ;(



p.s-ja jestem chłopakiem -_^

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Mysia a co cię to obchodzi jak kto ocenia aktorów ?
Każdy ma do tego prawo i może oceniac jak chce.

klaczek20

Mnie tam specjalnie nie kreci ale jest hot z tej jej wzrokiem zabojczyni... Rain/Letty...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones