Michelle RodriguezI

Mayte Michelle Rodriguez

7,6
30 147 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Rodriguez

Po prostu uwielbiam. Piękna, silna, a jaki z niej twardziel (chyba jedyna aktorka jaką znam, która
była w więzieniu), a do tego dobrze gra. 10/10 :)

Viollipop

Najlepsza pod jakim względem ? Aktorstwo panny Michelle ( mimo iż ją bardzo lubię i podziwiam) jest dość słabe (choć może nie aktorstwo a wachlarz ról) .Nie stara się być "uniwersalna" .

Temat raczej prowokacyjny .

"(chyba jedyna aktorka jaką znam, która
była w więzieniu)"

To mało aktorek znasz ...

klaczek20

Wyolbrzymiłem trochę. Po prostu ją lubię. A aktorka gra bardzo dobrze, dużo filmów w których grała były dobre.

Viollipop

Może i dobrze grała ,ale są to te same role -czyli kobiety z "jajami". Przydało by się coś nowego -świeżego .

klaczek20

Fajnie byłoby, gdyby zagrała tchórza. Pewnie by się w tym nie sprawdziła, ale miła odmiana.

klaczek20

Poprawiam się, bo to co pisałem powyżej to bzdury i głupoty. Aktorka świetna, prawdopodobnie moja ulubiona (zaraz obok Anny Faris), do tego "z jajami". Tępej laluni albo tchórza raczej nie zagra, bo to nie jest w jej naturze. Gra naturalnie, dlatego ją lubię. Zawsze też wyrażam swoje zdanie co do urody, a ona moim skromnym zdaniem jest piękna.

Viollipop

Podpinam się pod Twoją wypowiedź, świetna babka i dobrze gra, tak wnioskuję po filmach, które widziałam. Wybiera rolę pod siebie i good for her. Ja się nawet cieszę, że nie wybiera ról tępych laluń bądź tchórzy, które tylko czekają na księcia z bajki żeby je uratowali ;)

mandyS

Na tępą lalunię to ona nie wygląda nawet, żaden makijaż tego nie zmieni. Michelle to Michelle :)

Viollipop

Dobrze powiedziane. Michelle to Michelle <3 jakoś nie widzę jej w komedii romantycznej albo melodramacie :p :)

Viollipop

Popieram :). Jest świetna, i bardzo dobrze gra. Uwielbiam ją w FF, Maczecie itp. Oby więcej dostawała takich ról.

Viollipop

Rewelacyjna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones