Michelle RodriguezI

Mayte Michelle Rodriguez

7,6
30 171 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Rodriguez

http://www.youtube.com/watch?v=ad4CFFtOS88
Michelle po raz pierwszy jako główna postać,oj będzie się działo.Jak mniemam będzie grać
rolę taką jak zwykle,ale co z tego :D

klaczek20

Wybuchowy remake jednego z najlepszych filmów w historii się szykuje. Pomysł jest bardzo absurdalny, więc mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie, choć słyszałem, iż być może projekt nie ujrzy światła dziennego.

I byłaby to chyba trzecia główna rola Michelle, po "Girlfight" i "Tropico de sangre".

Mister M.

Op ;O Ale gafę walnąłem,zapomniałem całkowicie o Girlfight ,co do Tropico de sangre to myślałem że to rola drugoplanowa.
Ale zal zemnie ;(

klaczek20

Muszę was rozczarować, bo z tego co mi wiadomo, to jest tylko taki dowcip, teaser. Pokazali go przed filmami na "Fantastic Fest".
Dlatego potem jest "don't talk during the movie or Michelle Rodriguez will annihilate you." :p
Także ... no niestety, żadnego takiego filmu na 99% nie będzie.

MRodIsHot

Zapewne. Pogłoski krążą, jakoby był to teaser wewnątrz filmu "Blacktino", gdzie Michelle gra epizod. Może jednak "Citizen Jane" podzieli los "Machete", co przy tak absurdalnym pomyśle, jakim jest remake genialnego "Citizen Kane", byłoby bardzo intrygującym rozwiązaniem.

klaczek20

ty sie ja juz tak nie jaraj - ona mogłaby repertuar w końcu zmienić bo idzie już rzygac tymi rolami komandosek, żołnierzy i innego pseudotwardzielstwa. Zresztą jaki z niej twardziel, paniena o niecałym 170 cm wzrostu, chuda jak szkapa i to ma być twardzielka? Litości

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
klaczek20

Michelle ponoć gra teraz w filmie "The Home", gdzie wciela się w pielęgniarkę z dzieckiem. Film ma opowiadać o domu opieki nad starszymi ludźmi, który okazuje się być nawiedzony. Nie wiem czy jest to informacja aktualna, lecz sama o tym wspominała jeszcze miesiąc temu, zdjęcia chyba miały ruszyć na początku lutego.

Mister M.

oO mogę prosić o jakiś link ?

klaczek20

Michelle pisała o tym na swoim blogu.

http://www.michelle-rodriguez.com/blog/?p=46
Ostatnia odpowiedź: "[...] to Shoot a Movie Called ‘The Home’, About a Nursing Home For the elderly that is Haunted. I play a Nurse with a child in the Film."

Mister M.

Dzięki :)
Szkoda że słabo znam angielski ;*(zwłaszcza ortografię) ,jeśli nie to to bym chętnie "porozmawiał" z Michelle :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones