Michelle RodriguezI

Mayte Michelle Rodriguez

7,6
30 171 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Rodriguez

Ta panienka umie tylko marszczyć brwi i nic wiecej, chyba cały czas myśli że urodziła sie chłopcem :/

kassar

Że jest luzna jak na swój wiek to nieznaczy że czuje sie chłopcem,a pozatym jak można marszczyc brwi??

klaczek20

Aha, i NIE w każdym filmie gra tak samo:)

klaczek20

betonowy repertuar

klaczek20

Niestety w każdym tak samo klaczku musisz się z tym pogodzić

merde

Musze cię zmartwić ,nie w każdym :)

klaczek20

Chętnie obejrzę podaj proszę tytuły. Być może zmienię zdanie :)

merde

Wprawdzie nie jest tego dużo ale:
Control
Rasa
Trópico de sangre (choć tu nie mam 100% pewności).
Bitwa w Seattle ( tutaj to zależy jak kto patrzy na jej postać)
Błękitna fala

kassar

Rzeczywiście babka gra typowo męskie role ale mi to nie przeszkadza :) Widać że dobrze się bawi grając właśnie takie postacie także...powodzenia w dalszej karierze :D

kassar

Zgadzam się dokładnie w residencie przeszła samą siebie ma spojrzenie jakby była uzależniona od heroiny

kassar

I zapewne masz to jej za złe i musiałeś się wyżalić pzred całym światem ze swojej głupoty...

po obejrzeniu Maczety musze stwierdzić - Michelle jest niezwykle piękną kobietą o bardzo bogatych umiejętnościach aktorskich a to że w filmach lubi często gęsto grać chłopskie kobiety i za to że tak gra ma umie wielkiego PLUSA...

co do jej betonowego repertaru to jest on jednym z najlepszych w Holly, a są to znakomite filmy akcji na których nie sposób się nudzić i nie rozumiem co po niektórych dlaczego mają jej to za złe ?

zapewne te systematyczne urągania / ubliżania w jej stronę jak ona jest betonowa i chłopska biorą sie z głupoty piszących te pomyje i wypociny...
POWIADAM WAM NADCHODZI CZAS I PORA NA WALKĘ Z CHAMSTWEM SKIEROWANYM W JEJ STRONĘ CO NINIEJSZYM ZACZYNAM CZYNIĆ...

reasumując Michelle jest zajebista A CI CO INACZEJ UWAŻAJĄ >>> powiem tu dosadnie zamknąć ryje !!!

kassar

No i co z tego?
Mi się to podoba.
Twarda kobieta a nie taka cichutka, delikatna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones