Michelle RodriguezI

Mayte Michelle Rodriguez

7,6
30 156 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Rodriguez

No dobra Panowie !!! (Panie również).

Która ładniejsza, fajniejsza, seksowniejsza i generalnie lepsza :

Michelle Rodriguez
VS
Eva Mendes

UWAGA !
Osądy czysto subiektywne! Każdy ma prawo mieć własne zdanie. O gustach NIE dyskutuje się!

corben1

Ja wybieram Michelle Rodriguez.

corben1

Eva ma swój charakterystyczny pieprzyk na policzku,za to Misza ma swoje zabójcze oczy. Są po prostu piękne,dosłownie przewiercają cb na wylot.
Z dawien dawna i tak wybieram Michelle :),oczywiście Eva też ładna ale te oczy panny Rodriguez..........

klaczek20

Sorry, że tu piszę nie na ten temat, ale po prostu nie miałem gdzie indziej tego napisać, ej klaczek20 dałbyś nr gg byśmy pogadali na temat Michelle bo mam parę spraw do ciebie na jej temat, ógolnie jestem wielkim fanem jej tak jak ty i pewnie bronisz ją przed antyfanami tak jak ja :) To jak coś to podaj nr gg bardzo chętnie pogadam o Michelle z tobą :).

ziomxd

Co do tych antyfanów to nauczyłem się że do nich pasuje proste stwierdzenie "gadaj z dupą to cie osra" . Każdy kto choć trochę zna Misze wie jaka jest,aktorka może nie najlepsza ale wdzięku i charakteru nie można jej odmówić :-).

Jeśli chodzi o twoją prośbę o gg to wybacz ale odmówię,sorki ale wydajesz mi się trochę dziwny.

klaczek20

W jakim sensie dziwny bo nie czaje.

ziomxd

Za bardzo chcesz udowodnić ze lubisz Michelle .

klaczek20

No już cie rozumiem teraz :p.Chyba masz racje, może przesadziłem z tym ;p. Ale z tym co mi o antyfanach wytłumaczyłeś to starczy mi i tam co dalej pisałeś o Michelle to się zgodzę z tobą w 100% :D , a po za tym wybaczę ci za to, że mi odmówiłeś podania swojego nr gg, nic nie szkodzi :D, nie obrażę się na ciebie za to xd. Szczerze to chciałem ten nr gg bo nikogo nie znam na Filmwebie i chciałem kogoś poznać, a nikt z moich kumpli których znam nie ma konta na Filmwebie i nie ma z nikim sobie popisać, a ja chciałem ciebie poznać bo jak czytam/czytałem i cały czas czytam twoje komentarze na temat Michelle jak ją bronisz przed jej antyfanami, to widzę w tobie naprawdę mądrego człowieka, bo naprawdę ty potrafisz ich zgasić i się ich pozbyć, no mnie też wkurzają jej antyfani tak jak ciebie, po tym co oni piszą o niej złego i głupiego i tak jak ty nie chcielibyśmy żeby oni tu byli, jak kogoś nie lubią to won z nimi niech gdzieś indziej idą się wyżalić, a nie wbijają się tu niepotrzebnie i żalą się na kogoś i na dodatek wyzywają tego, którego nie lubią, takich ludzi najlepiej nie słuchać tylko ignorować ich co piszą na temat kogoś, szczerze przyznam, ale potrafią oni wnerwić debilnymi zdaniami na temat kogoś. Przyznam, że cię lubię za to, że jesteś taki mądry, ja lubię mądrych ludzi jak piszą mądre zdania na temat kogoś i uważam, że powinno być więcej takich ludzi jak ty na Filmwebie. Jak coś to możesz mnie dodać do swoich znajomych, ja też mogę cię dodać, chociaż kogoś będę miał w znajomych, nie obrażę się na ciebie i ci to wybaczę jak odmówisz dodania mnie do swoich znajomych :), a po za tym miło się z tobą pisze. Tylko się nie obraz na mnie, że tak dużo się rozpisałem :P.

ziomxd

Nie wiem gdzie TY widziałeś że ja "mądrze" pisze(bynajmniej dzięki za uznanie :P),zwyczajnie bronie/tłumacze (choć to głupie),jaka Misza jest.
Jeśli ktoś pisze że nie lubię jej bo "coś tam" przy zachowaniu podstaw kultury, to nie próbuje takiej osobie przetłumaczyć że jest w błędzie.Ma swój gust/opinie szanuje i nie odpisuje.
Częstym przypadkiem są zwyczajne trolle internetowe które wchodzą na profil i "obrzucają błotem",z takimi to wcale nie pisze/odpisuje,i daje cynk do admina.

2 rzeczy co do twoich wypowiedzi:
-piszesz dość niespójnie.
-piszesz zbyt emocjonalnie,za dużo "ja" .
-nie chwal mnie bo tego nie lubię -,-

pzdr :)

klaczek20

Nie no dobra przepraszam cię, nie wiedziałem, że nie lubisz jak cię chwalę, ale zrozum, że ja tak za bardzo nie kumam jak wszyscy, ale staram się pisać to co myslę, a ja po za tym juz tak od zawsze dużo powtarzam te same słowa bo trochę nie kumaty i słaby z polaka jestem hehe :P no właśnie mi o to chodziło, że ją bronisz i dobrze właśnie mówisz, że każdy ma swój gust.

klaczek20

Masz rację trolle internetowe trzeba gnębić i usuwać ich konta :)

Pzdr :P

corben1

Zdecydowanie Michelle.
:)

Anaissa

Ja też Michelle :).

corben1

Eva Mendes. Michelle nie jest zła jednak zbyt mało kobieca w zachowaniu co nie znaczy że nie lubie na taką popatrzeć. Dobra do podziwiania na ekranie jako amazonka podobnie jak Linda Hamilton czy Sigourney Weaver ale jako kobieta do życia jak dla mnie za mało pociagająca. Takie babki nazywam facetkami bo są facetami w jakichś 39%, he, he, he.

użytkownik usunięty
corben1

Michelle;)

corben1

Szczerze powiedziawszy, obie są zajebiste, ale ja jednak wolałbym Michelle!

corben1

Obie. Uważam że wszystkie kobiety są równie piękne ;)

Nie licząc tych sztucznych... Proszę o wiadomość, czy aby któraś z tych pań robiła sobie kiedyś operację.

andrzej_goscicki

Nigdzie nie pisało nic o tym, że Michelle robiła sobie operacje google itp. sprawdzałem jest czysta :), a Eva patrzyłem na google przed chwilą, też nie robiła sobie operacji.

ziomxd

Dziękuję ;). W takim razie zostaje przy pierwszym zdaniu. Obie są równe.

corben1

Eva, zdecydowanie seksowniejsza i piękniejsza, ale Michele jest do niej dużo nie brakuje. ;]
Generalnie obie są świetne, ale ja wybieram Mendes. ;]

corben1

Według mnie Michelle. :)

corben1

Zdecydowanie Michelle Rodriguez!!

corben1

obie choojowe

niewidomy

no tak - jak ktoś jest <niewidomy> to trudno mu DOSTRZEC, ZAUWAŻYĆ, ZOBACZYĆ, UJRZEĆ na własne OCZY piękno :P

corben1

Zdecydowanie Michelle, ma boskie spojrzenie:)

corben1

Oba babo-chłopy. Jeśli podobają się facetom, to radzę im zastanowić się nad swoją orientacją seksualną;P
A tej Rodriguez to już nie zdzierżę (jej przymulonego spojrzenia, jakby miała zaraz zasnąć). Poza tym gra cały czas te same role, jakieś bad-ass'y ;)

shaantia

Nice try TROLLU FORUMOWY :)
LUDZISKA !!! NIE ODPISYWAĆ TROLL'owi - TOTALNY IGNORE !!!

corben1

nie "trolluję" tylko wyrażam swoje zdanie

corben1

Michelle Rodriguez. Bez dwóch zdań ; )

corben1

No dobra - Każdy ma swoj gust - nikomu nie można tego odmówić - ALE !!! - taki sam temat założyłem na stronie EVY MENDES - i odpowiedzi było zaskakująco mało - STATYSTYCZNIE rzecz biorąc - Misza wygrywa !

Nie wierzycie? - to obczajcie sobie właśnie MÓj temat na forum o MENDES !
Treść jest mniej-więcej jednakowa. :)))

corben1

Zdecydowanie Eva. Przynajmniej według mnie...

mrtmv1849

Oczywiście że Michelle ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones