Michelle RodriguezI

Mayte Michelle Rodriguez

7,6
30 174 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Rodriguez
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tomucho77

Dobra z rozpędu popełniłem gafę z tym tytułem na marginesie to twój kwiatek "debilemi".Debil ? biedny człowieczek? To Ty zabrałeś się za polaczkowate dowalanie pozdrawiam

tomucho77

Przepraszam bardzo... czy ty masz jakieś problemy emocjonalne? Nie wydaje mi się, żebyś był do końca zdrowy.

BelleGunness

Ważne ży ty nie masz a najgorsze w tym wszystkim jest to że przechodzisz biernie obok takich poniżających oszczerczych tekstów jaki jest wyżej.

tomucho77

Nie przechodzę biernie obok. Zwracam ci przecież uwagę, że zachowujesz się jak nastoletnie szczenię w spodniach z rozkrokiem w kolanach. Autor tematu nikogo nie obraził tylko wyraził swoją opinię, z którą się zgadzam. Michelle czasami ma wzrok jakby była pod wpływem substancji psychoaktywnych.
Pierw zwracaj uwagę na siebie i przeczytaj kilka razy to co chcesz puścić w Internet zamiast pisać pod wpływem emocji, bo wcale nie reprezentujesz wysokiego poziomu. Wbrew Twemu przekonaniu, rzecz jasna...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tomucho77

Autor tematu nie posądził Michelle, że zażywa heroinę. Napisał jedynie, że ma taki wzrok. Nie popieram oszczerstw i pomówień dlatego też zwróciłam ci uwagę gdy zacząłeś rzucać oszczerstwami. Powtórzę jeszcze raz: Pierw patrz na siebie, później zaś oceniaj innych. Nazwałeś mnie ciotuchną osóbką. Dlaczego? Potrafisz jedynie obrażać czy może jesteś po prostu aspołeczny i nie potrafisz rozmawiać bez obrażania i bluźnierstw?

BelleGunness

A gdzie ja bluźnię ?

tomucho77

Nigdzie nie bluźnisz, to był haczyk i go złapałeś. Doczepiłeś się jednego słowa co znaczy, że przyznajesz się do reszty. W takim razie zdajesz sobie sprawę z tego, że zachowujesz się nagannie, a co gorsze nie masz zamiaru nic z tym zrobić. Dodatkowo jesteś na tyle bezczelny by upominać innych, żeby nie pisali czegoś co ty robisz nieustannie.

BelleGunness

Czyli co robię nieustannie ?

tomucho77

Obrażasz.

BelleGunness

Masz mi a złe że stoję na straży dobrego imienia aktorek i że jestem przeciwko takim insynuacjom.
Ciekawe jakby ktoś na ciebie napisał tekst że patrzysz się spodełba dlatego bo pewnie jesteś naćpana.
Czy wtedy przeszłabyś obok takiego wpisu biernie ? wiedząc że nie zarzywasz narkotyków a tylko masz taki sposób grania.

tomucho77

Gdyby ktoś napisał, że wywijam oczami w jakimś filmie jakbym była naćpana to przyjrzałabym się swojej grze aktorskiej i postarałabym się coś z nią zrobić. Michelle to osoba publiczna i jest poddawana ciągłej krytyce i trzeba się do tego po prostu przyzwyczaić. Poza tym, nie widziałam żebyś bronił Justina Biebera i innych, mimo że jest on (i wiele innych osób publicznych) poddawany ciągłej krytyce i jest nieustannie obrażany. Jeśli chcesz zmieniać świat to rób to na wszystkich frontach a nie tylko tych, które ci najbardziej odpowiadają.

BelleGunness

Bronię te osoby które darzę szacunkiem i sympatią a o tych za którymi nie przepadam nie wypowiadam się o nich w ten sposób jaki zaprezentowany jest powyżej.

tomucho77

Każdego człowieka powinno się darzyć szacunkiem. Nie mam ochoty przeglądać historii Twoich wpisów, ale jestem pewna, że zdarzyło ci się obrazić osobę, której nie lubisz. Jeśli chcesz żeby użytkownicy na filmwebie Ciebie szanowali to ty również ich szanuj. Mogłeś zupełnie inaczej odpowiedzieć na ten temat, w sposób wysublimowany, gdzie autor zastanowiłby się i następnym razem zakładając temat dobierałby subtelniejsze słowa. Ty wybrałeś drogę oszczerstw co jedynie nabuzowało negatywne emocje.

BelleGunness

Ty chyba masz rozdwojenie jaźni najpierw mi wytykasz że non stop obrażam (skądinąd w obronie) a teraz mi wciskasz tekst "wybrałeś drogę oszczerstw" - a kogo ja oczerniam ?.
A co do tego szacunku i tekstu " Każdego człowieka powinno się darzyć szacunkiem" to widac że mało przeszłasz w życiu dziewczyno i te twoje teorie mogą dla ciebie okazać się zgubne.

tomucho77

Nazywanie kogoś debilem jest oczernianiem. Musisz się jeszcze wiele nauczyć.
Przeszłam w życiu tyle by wiedzieć, że jeśli człowiek nie posiada odrobiny pokory w sobie to może szybko skończyć na bruku. Podejrzewam, że jesteś młodszy ode mnie więc daruję Ci Twoją pyszałkowatość.

BelleGunness

Ja tylko stwierdzam fakt a to że nazwałem tamtego debilem to jest to prawdą, a mądry człowiek po obejrzeniu jakiegoś tam filmu nigdy nie stwierdzi po grze danego aktora / ki że jest naćpany lub zażywa twarde narkotyki tylko dlatego że ma taki a nie inny wygląd twarzy, a określi to w inny sposób bardziej cywilizowany.

tomucho77

Autor tematu nie napisał, że Michelle ćpa, tylko że ma wzrok jakby była naćpana. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Nie możesz wkładać ludziom słów w usta i nie możesz czytać tylko to co chcesz przeczytać. Nazywanie autora tematu debilem jest pomówieniem i oszczerstwem gdyż nie znasz tej osoby. Nie można kogoś oceniać po jednym zdaniu, nawet najlepszy psycholog nie oceni osoby po jednym zdaniu. Dlaczego uważasz się za lepszego od psychologów?

BelleGunness

A na jakiej podstawie tamten gość opiera swoje teorie że jej patrzenie spodełba skądinąd spowodowane przez heroinę jest spowodowane przez narkotyk - takie teorie, przypuszczenia które są niepotwierdzone są karalne sądownie - jak nie wierzysz zapytaj się rzecznika praw obywatelskich !!! a może te jej spojrzenie jest jakimś tam jej nawykiem trikiem na który należy patrzeć z przymróżeniem oczu a nie pochopnie rzucać na wiatr teorie spiskowe że ona prawdopodobnie ćpa.
Reasumując jego teorie też są czysto psychologiczne bo nie zna osobiście Michelle a wyrobienie sobie takiej a nie innej teorii że ktoś ćpa czy nie musi być potwierdzone tak jak to ty twierdzisz.
Więc moja droga nie wywjaj kota ogonem.

tomucho77

Autor tematu nie napisał, że Michelle prawdopodobnie ćpa. Napisał, że ma wzrok jakby ćpała co według mnie jest komplementem. Mam słabość do mężczyzn z podkrążonymi oczami. Wszystko więc zależy od punktu widzenia.

tomucho77

Poza tym nie zrozumiałam jednego zdania... Mam rozdwojenie jaźni, bo wytknęłam ci, że obrażasz a później wcisnęłam tekst, że wybrałeś drogę oszczerstw... Dalej nie rozumiem w jaki sposób te dwie kwestie się wykluczają byś stwierdzał, że mam rozdwojenie jaźni?
Kolejną kwestią jest dlaczego Internet traktujesz jako realne życie? Przecież nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie, mimo wszystko obrażasz gdy ktoś ma inne zdanie od Ciebie.

BelleGunness

Można mieć inne zdanie ale w sposób normalny np. taki jaki ty prezentujesz a ten najwyżej jest w stylu jaki prezentują wszędobylskie trolle których na FW jest bez liku.

tomucho77

Owszem, jednak moje inne zdanie wyrażone w sposób normalny i tak było najwyraźniej dobrym powodem do nazwania mnie przez Ciebie przychlastem i ciotuchną osóbką.

BelleGunness

Sorka ale jestem nerwowym człowiekiem i gdy czytam takie teorie krew mnie poprostu zalewa.

tomucho77

Najwyższy więc czas by pierw pomyśleć zanim coś się napisze. Najlepiej policzyć do dziesięciu, uspokoić nerwy i dopiero wtedy odpisywać.

tomucho77

Czy ty naprawdę masz coś z głową .Czy ja napisałem że ona jest uzależniona od czegokolwiek ? Tak mi się to skojarzyło więc stąd porównanie ,Grała beznadziejnie chciała stworzyć postać twardej babki a wyszło jak wyszło .Na marginesie nie jestem dzieckiem i żeby było śmieszniej pracuje w Monarze i gdyby ktoś kręcił film o uzależnieniach michelle ma rolę z bomby:) pozdrawiam Bellegunness

cygi565

Odrazu z głową raczej z nerwami.

cygi565

A skąd wiesz jak wyglądają /jaki wyraz twarzy mają osoby uzależnieni od heroiny ?

p.s-kogo obchodzi gdzie ty pracujesz?

klaczek20

To żeś błysnął sprawdź w wyszukiwarce co to jest Monar

cygi565

Ja nie mam do czynienia z ćpu.. <wróć> uzależnionymi od narkotyków wiec skąd mam wiedzieć co to Monar. Poza tym w słowo pisane na forach już dawno nie wieże :)

klaczek20

Nie wierze

klaczek20

Twój problem przecież nie będę skanował umowy o prace :)

cygi565

cytuje "Ja nie mam do czynienia z ćpu.. <wróć> uzależnionymi od narkotyków "....Nie czuj się lepszy wystarczy jedna impreza będziesz chciał błysnąć spróbujesz i już się nie wygrzebiesz to nie jest tak że tylko patologia są ludzie z każdych warstw społecznych

cygi565

Czasy błyskania czymkolwiek na imprezach mam już dawno za sobą.Czy czuje się lepszy?Może,nie wiem ,bynajmniej w średniej miałem "kumpli" może nie uzależnionych ale "próbujących" narkotyków.
Poza tym nie powiedziałeś mi nić nadzwyczajnego,tak ja bogaci tak i biedni są mogą zostać narkomanami.

To jedno pytanie;gdzie Ty widziałeś że Michelle wywija oczyma jakby była uzależniona od heroiny?Czy może tak z nudów napisałeś co ci przyszło do głowy ?

cygi565

Zeskanuj i prześlij.

BelleGunness

Chyba tak zrobię :)

cygi565

A kim jesteś w tym Monarze ? Sprzątaczem?

klaczek20

Tak sprzątaczem koniec rozmowy

cygi565

Szkoda żeś skasował to słowo "polaczku" bo dużo on by wyjasniało o twojej osobie.

tomucho77

Szkoda żeś skasował to słowo "polaczku" bo dużo on by wyjasniało o twojej osobie. .....Przeczytaj :)

cygi565

Jak taki człowieczek jak ty może pracować w monarze skoro używa ironicznie słowa "polaczek"
przecież tam tylko przychodzą "polaczki" po pomoc czyż nie ?
I wszystko jasne w związku z twoją osobą cały dzień sprzeczałem się z czcigodną BelleGunness o to czy jesteś normalny czy nie a tu wychodzi szydło z worka...
I dlatego tak łatwo przechodzś ci pod palcami słowa które zaprezentowałeś w pierwszym wpisie "polaczku".

klaczek20

http://pl.wikipedia.org/wiki/Monar

cygi565

No to zonk.

cygi565

Dali jej taką rolę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones