Michelle RodriguezI

Mayte Michelle Rodriguez

7,6
30 034 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Rodriguez

nie mam nic do tego, że jest bi, nie obchodzi mnie to, ale jestem trochę zniesmaczona po przeczytaniu
że jej partnerką obecnie jest urodzona w 1992 (!) Cara Delevingne...

hunter_18

Też nie mam nic do jej orietnacji ;) Sam jestem homo. Uwielbiam ją i nie przeszkadza mi że ma dziewczynę. Zniesmaczenie w tym przypadku jest chyba normalnym odruchem. ;) Wystarczy nie oglądać zdjęć pani Rodriguez z partnerką.

_Yuuto_

Powiem Ci, że nie widziałam nawet. ;d

_Yuuto_

fuuuj bedau blee XD

hunter_18

Od kiedy czyjaś orientacja to ciekawostka? Skoro chodzą razem to ich sprawa i nikt nie każe Ci śledzić jej miłostek.

hunter_18

Wiadomość starsza niż internet...

hunter_18

14 lat różnicy to nie tak dużo. Gdyby facet w wieku Michelle miał dziewczynę w wieku Cary pewnie nie byłabyś zniesmaczona. -.-

Surine

to jest niestety smutny fakt. Tak samo kiedy facet sypia z dziesiątkami kobiet to jest "ogierem" , a kobieta, która sypia z wieloma facetami to w najlepszym wypadku latawica

awksom

bo to prawda :3

hunter_18

Słyszeliście o romansie Michelle z Zackiem Efronem? Jak myslicie rawda czy tylko dla wywolania szumu wokół nich?

magda6347

A z kim by nie chodziła to i tak jest zawsze szum,czy słuszny ,nie wiem.Nie mój interes.
Ani jedno nie jest wielką gwiazdą ani drugie żeby warto było robić sztuczny szum. Może ten Zack to taki "skok w bok".

magda6347

A kogo to obchodzi ?

perun_6

czyli lubi lizać ci_py :3

hunter_18

Ale ludzie są głupi, kogo to obchodzi jaką ma orientacje, jak jest biseksualna to jej sprawa, a nie innych. A znając życie to z tym Zackiem za długo nie pochodzi.

mama280

czyli lubi lizać ci_py :3

hunter_18

czyli lubi lizać ci_py :3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones