Michelle WilliamsI

Michelle Ingrid Williams

7,6
29 670 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Williams

Kojarzy mi się głównie z rolami bardzo nieszczęśliwych kobiet. Takich umęczonych.

aniadolan1

Po tym co M. W. powiedziała na rozdaniu Globów straciłem do niej wszelki szacunek. Z wydarzenia artystycznego robi polityczną hucpę, a lewackie media pieją z zachwytu.
I nie mam czasu rozwodzić się nad analizą tego co powiedziała. Choć lakonicznie powiem: chce wyboru. A nie mogłaby zadbać o wybór przed, nie po...
Powinna opaść w rankingu na koniec.
Gra ,,nieszczęśliwe" a po tym byłaby szczęśliwa. Chora kobieta.

Shadow_dawnego_ggggggg

coś w tym jest co piszesz..

aniadolan1

M. W. jest u mnie skreślona. Chciałbym aby wielu innych ludzi uznało podobnie. A najbardziej to chciałbym aby zrozumiała jak brutalne i bestialskie poglądy ma. Ona zdążyła się już urodzić i uważa że to daje jej prawo decydowania o życiu innych. Co sobie przyznaje, innym odmawia. Chora kobieta..............

Shadow_dawnego_ggggggg

Zaskakujące że w sprawie aborcji najgłośniej wypowiadają się mężczyźni, których ten temat nie dotyczy... Czy ona powiedziała coś o usuwaniu ciąży „od tak”? Tu chodzi głównie o możliwość wyboru w wypadku gdy życie matki jest zagrożone lub o ciąże do których doszło poprzez gwałt. No ale Ty przecież najlepiej wiesz co czuje zgwałcpna kobieta i pewnie zaraz zaczniesz rzucać tekstami typu „Co dziecko zawiniło...”. Żeby było jasne, ja tez uważam ze Gala rozdania Złotych Globów to nie jest miejsce na takie przemówienia ale Williams nie powiedziała nic niewłaściwego w temacie aborcji...

IronMannn

IronMenie, to ty jesteś kobietą? To dlaczego podszywasz się pod faceta?
,,Ty przecież najlepiej wiesz co czuje zgwałcpna kobieta". Nie wiem co czuje ,,zgwałcpna kobieta" bo w ogóle nie wiem kim jest zgwałcpna kobieta?
A tak na poważne: skory ty wiesz lepiej, to udowodnij mi że mówiła o zgwałconych kobietach i takich których życie było zagrożone. Może przeslij mi jakiś link do artykułu który miałby potwierdzać twoją wersję, najlepiej z bezpośrednią wypowiedzią M. W, w której mówiłaby co miała na myśli.

IronMannn

Ha, ha, ha. Eskimosi sprzedają broń muzułmanom, a nam zabraniają utrzymywać jakiekolwiek kontakty z Irańczykami. Dla Eskimosów liczy się tylko kasa:
https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/7837960,gorski-karabach-armenia-od woluje-ambasadora-tel-awiw-sprzedaz-broni-azerbejdzan-izrael.html

Shadow_dawnego_ggggggg

ona nawiązywała do swojej roli, za którą dostała tego Globa, ale przecież ty zjadłeś wszystkie rozumy i wiesz najlepiej co miała na myśli :/

tolerancja91

Oświeć mnie tolerancjo. Chętnie posłucham. Co chciała powiedzieć? Co miała na myśli? Do jakiej roli nawiązywała?

Shadow_dawnego_ggggggg

A co ja ciebie będę uświadamiała, sam się wysil i sprawdź za co dostała tego Globa, a potem serial obejrzyj. Dobre sobie, mam swój cenny czas poświęcać na jakiegoś trolla z filmwebu

tolerancja91

Ty ,,uświadamiasz" ludzi w ,,tolerancji". Taka jest twoja misja dziejowa. Tak mi się wydaje. Pewnie należysz do KOD, głosowałaś na Bidronia. Ale mnie oświecić nie chcesz. Nieładnie....
Przecież to tylko kilka zdań...

tolerancja91

Ha, ha, ha. Eskimosi sprzedają broń muzułmanom, a nam zabraniają utrzymywać jakiekolwiek kontakty z Irańczykami. Dla Eskimosów liczy się tylko kasa:
https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/7837960,gorski-karabach-armenia-od woluje-ambasadora-tel-awiw-sprzedaz-broni-azerbejdzan-izrael.html

Shadow_dawnego_ggggggg

Jezu. Nigdzie kobieta nie może mieć macicy tylko dla siebie. Czytasz sobie o ulubionej aktorce, a dowiadujesz się, że jakiś bezimienny troll z internetu ma jakieś super ważne męskie opinie na temat tego co kobieta powinna, a czego nie, a jeśli mówi publicznie o swoich prawach, na pewno jest "liberalną *rwą". Te czasy minęły, pogódź się z tym. Szkoda, że kiedy czytam o mężczyznach na forach Filmwebu nie dowiaduję się np. że są alimenciarzami.

dzika_owca

Co ty bredzisz? Niechże ona ma macicę dla siebie, nie dla festiwalu filmowego. Festiwal filmowy to nie wiec polityczny.
dzika_owca i tolerancja91 dobrzy z internetu
Shadow - troll z internetu.

dzika_owca

Tu masz film o alimenciarzach z KOD-u:
https://www.filmweb.pl/film/Kod+dost%C4%99pu-2001-9928/discussion/Zaraz%2C+zaraz ,2764776

Shadow_dawnego_ggggggg

Tak jak pisała w temacie osoba przede mną: na tym rozdaniu nagród aktorka akurat komentowała swoją rolę i nawiązywała do tematu filmu. Co nie znaczy, że to jedyny powód, dla którego aktorka, aktor, reżyser czy ktokolwiek nie może wypowiadać swojego zdania publicznie. Kim Ty jesteś żeby ich cenzurować? Tak z ciekawości pytam.
I nie interesują mnie alimenciarze z KODu, bo alimenciarze są w całym przekroju społecznym. Wymiana dotyczy ludzi filmu, tak jak i ten portal, więc zahacz się ze swoją fiksacją na KOD gdzie indziej :)

dzika_owca

Bredzisz pokrętnie jak na lewaka przystało. Najpierw piszesz o mnie tak: ,,jakiś bezimienny troll z internetu ma jakieś super ważne męskie opinie na temat tego co kobieta powinna, a czego nie". Później piszesz o M. W. tak: ,,na tym rozdaniu nagród aktorka akurat komentowała swoją rolę i nawiązywała do tematu filmu. Co nie znaczy, że to jedyny powód, dla którego aktorka, aktor, reżyser czy ktokolwiek nie może wypowiadać swojego zdania publicznie. Kim Ty jesteś żeby ich cenzurować? Tak z ciekawości pytam". A, czyli według ciebie mnie nie wolno się wypowiadać, a tylko M. W. ma monopol do wypowiadania się w takich sprawach!!!! Tak więc M. W. jest ,,wyrocznią", ,,mądrością", ,,prorokiem naszym czasów", ,,najjasniejszą gwiazdą". Skoro to ,,cudo" się wypowiedziało, to takim ludziom jak Shadow nie można odpowiedzieć, bo wzburzą takich ludzi jak tolerancja i dzika owca. A kimżesz ta twoja idolka jest? Specjalistka od ginekologii?
Jesteś hipokrytą. Twierdzisz, że chciałeś poczytać o aktorce, a zobaczyłeś moje wpisy. Nie byłoby ich gdyby żałosna aktorzyna nie zrobiła z wydarzenia filmowego hućpy politycznej. Parafrazując twoje słowa: chciałem poczytać sobie o filmach, a dowiaduję się, że jakaś M. W. ma jakieś super ważne kobiece opinie na temat tego co kobieta powinna, a czego nie. Z największa niechecią musiałem replikowac, wtedy wędrowna trupa trolli (owca i tolerancja) oznajmiła mi, że lewaczka może robić z wydarzenia filmowego happening polityczny, a ja nie mogę bo lewaki mi zabroniły, gdyz to jest zastrzeżone dla guru lewaków, takich jak M.W. To nie jest moje ,,guru" tylko twoje i tolerancji i mam prawo się z nią nie zgadzać, a nawet odpowiedzieć, bo to ona zaczęła i zmusiła mnie do odpowiedzi.

Shadow_dawnego_ggggggg

Ja tam tłumaczyć nie będę, w swoich wypowiedziach dobitnie udowodniłeś, że żadne tłumaczenia nie pomogą, po prostu taki się urodziłeś. I żaden w tym wstyd, gdybyśmy wszyscy byli inteligentni świat byłby nudny. Postaraj się jednak o to aby Twój opiekun(mama, tata, pielęgniarka) znalazły fora dla osób takich jak ty, po co masz się ścierać z ludźmi których po prostu nigdy nie będziesz umiał zrozumieć. Lepiej rozmawiaj z takimi jak ty, po co masz się przeciążać ;) Pozdrawiam i życzę Ci powodzenia w próbach zrozumienia świata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones