Michelle WilliamsI

Michelle Ingrid Williams

7,6
29 670 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Williams

Wiadomo że przedstawiciele środowisk aktorskich (A amerykańskich to już zwłaszcza) wzorem cnót wszelakich przeważnie nie są (Poza pewnymi wyjątkami) ale Michelle wbiła mnie w fotel tym przemówieniem, miałem ją jednak za kogoś lepszego. No cóż przykre rozczarowanie...

Raedwald

Niestety :(

Raedwald

"Staram się kierować swoim życiem, a nie tylko sprowadzać je do zajść, które mi się przydarzają. Chcę patrzeć na nie, jak na pisane moją ręką – czasem niezgrabnie i w formie bazgrołów, czasem ostrożnie i uważnie, ale zawsze moją ręką. Nie byłabym w stanie tego zrobić, gdybym nie wierzyła w prawo kobiet do wyboru; wyboru, kiedy mieć dziecko i z kim, wtedy, gdy będę czuła, że mam wsparcie i mogę zachować w moim życiu równowagę, wiedząc – co wiedzą wszystkie matki – że uwaga musi być i będzie kierowana w kierunku dzieci".

Rzeczywiście, bardzo rozczarowujące jest pragnienie życia po swojemu. Tak, żyjmy w taki sposób, jak chcą inni.

Lejzorek

Nie do końca rozumiem. To przemówienie odebrano jako pochwałę aborcji. Jeżeli to nie była pochwała aborcji to rzeczywiście napisałem głupotę i przepraszam za to. Jeżeli jednak to była pochwała aborcji to wybacz podtrzymuję to co napisałem. Prawa kobiety i mężczyzny zresztą też kończą się tak gdzie zaczyna się krzywda innych. Poza tym człowiek musi brać odpowiedzialność za to co robi: Ergo nie powinno zachowywać się tak jak szczur, który musi po prostu musi, nieważne z kim.

Raedwald

Musi, musi, może chce? Widzę, że nie rozumiesz, nie próbujesz choćby, nawet swoimi słowami nie mówisz "przemówienie odebrano".

Lejzorek

Mogę się mylić, nikt nie jest nieomylny. No więc to było wsparcie dla aborcji czy nie ?

Raedwald

Była mowa o samostanowieniu i wolnych wyborach (dobrych/złych), własnych decyzjach.

Pytanie, które stawiasz zadaj politykom, którzy wpływają na losy ludzi, skazując ich na życie w niedoli, strachu, bólu, wysyłając niejednorodnie na śmierć. Więc mogą zabijać/krzywdzić/poniżać czy nie?

Lejzorek

Zależy co aktorka przez to rozumie ? Bo jeżeli przez ''wolny wybór'' rozumieć aborcję to to jest niedopuszczalne. Być może błędnie ale tak to odebrano. Niewykluczone że te słowa zostały jednak źle odczytane. Trzeba by ją spytać o jej chodziło ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones