Michelle WilliamsI

Michelle Ingrid Williams

7,6
29 723 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Williams

Po zobaczeniu "Marilyn" stwierdzam, że Michelle Williams świetnie sprawdziła się w tej roli, była wiarygodna, odtworzyła emocje wielkiej gwiazdy... Przy tym zachowała naturalność i pokazała klasę. Mam nadzieję, że będzie jej dane rozwinąć talent, że okaże się być wschodzącą gwiazdą kina. Od "Jeziora Marzeń" po Oscary i Złote Globy - swoją drogą, to bardzo dobry wynik ;)

Rat1993a

o nieeeeeee okropnie mi sie nie podobała w tej roli napewno nie przejdzie do historii kina za ta role jakos tak to sztucznie wyszło

suseczek

Wrecz przeciwnie, Michelle byla bardzo naturalna w tej roli i poradzila sobie swietnie. Nie jest to tylko zdanie moje, ale takze krytykow. Nie myslalam, ze ktos moze tak dobrze zagrac ikone jaka byla Marilyn, ale pozytywnie sie zdziwilam. A Michelle to po prostu kompletna aktorka, ktora nie zawiodla mnie w zadnym filmie i potrafi zagrac kazda role, jaka tylko dane jej bedzie dostac ;).

gracemarilyn

Oczywiście każdy ma swoje zdanie i to jest ok.Ale mi sie jakoś tak nie spodobał ten film a z ostatnich Oskarów tylko Irańskie,,Rozstanie,,mi zapadło w pamięci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones