Michelle WilliamsI

Michelle Ingrid Williams

7,6
29 721 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Williams

nie wyobrażam sobie co ona teraz czuje, mimo że nie byli, a moze własnie dlatego strata jest jeszcze wieksza.


nie mogę uwierzyć.

wpaskiikropki

Pomyślcie jakie to musi być straszne. Wszystkie fora internetowe pokazują jak wynosza go w worku z mieszkania,a ona jest gdzieś na drugim końcu Stanów i dopiero za kilka godzin go zobaczy i wtedy wszystko do niej dotrze. Byli świetną parą, na OScarach wyglądali jak zwyczajna zakochana para młodych ludzi, widok, którego już, niestety, nigdy nie ujrzymy;-((

Binula

dokładnie,szok i rozpacz na pewn pogłębiają relacje tv i internetowe,
też mi się podobali na oscarach,wyglądali razem bardzo dobrze,pasowali do siebie...

Madeline_7

Gorzej była w tym czasie w Szwecji,pomimo że nie są razem t i tak musi być dla niej straszne...ojciec jej dziecka,kochali się i tak pięknie razem wyglądali już nigdy nie zobaczymy tego...z wypowiedzi jej znajomych wynika to samo jest w szoku,zdruzgotana nie może uwierzyć w to co się stało,ja też:-(((

giovannao

Aż w Szwecji?Jeny,to jeszcze musiała lecieć tyle godzin. To musi być straszne,że wszyscy naokoło niej o tym gadali,oglądali na laptopach,a ona do niego leciała,żemy zrealizować,że to żaden żart. On był tylko 4 lata starszy ode mnie,ja tak czegoś nie rozumiem. Pamiętam jak czytałam z nim wywiad w Filmie z okazji Brokeback Mountain. Z niego wynikało,że jest naprawdę spoko facetem, który wie czego w życiu chce. Tym bardziej mnie to denerwuje,że wszyscy teraz piszą,że był ćpunem. Przekreślają czyjś dorobek życiowy jedną głupią plotką. Aż strach się bać.

Binula

Nie był ćpunem i nie przedawkował,nie było to samobójstwo tylko przypadek...proszki nasenne przepisane przez lekarza,już od dawna miał kłopoty z snem więc stąd one a że nie działały zażył o jedną za wiele...nadal do mnie nie dociera że jego już nie ma...taki młody
[*][*][*]

giovannao

Michelle była w czasie tej informacji na Sundance Festival. Ponoć zarówno ona jak i Naomi Watts są załamane.

Binula

przywracacie moją wiare, w ludzka przyzwoitosć :*
postanowiłam dziś już nigdy nie wdawać się w dyskusje na forach lejących anonimowe oskaarżenia i krytykę, dziekuje ze te wypowiedzi nie są takie.

cisza.

wpaskiikropki

współczuje im obydwóm. ;( i córeczce...już nigdy tata nie wieźmie jej na ręce.



fuck...co za życie. ;/
;(;(

monciaaa

m
Ja miałam wczoraj taką samą myśl. Ludzie krytykują anonimowo w internecie i nie pomyślą nawet,że innych to boli. I mówię tu o sobie też, bywały dni,że ktoś mnie wkurzył i mu się obrywało.

wpaskiikropki

no hif niestety wzial za duzo

użytkownik usunięty
Marcinekk

naprawdę cię lubiłam

no ale co;d? przeciez przedawkowal

użytkownik usunięty
Marcinekk

cierpiał na bezsenność i wziął kilka leków, ale nie jeden po drugim tylko po prostu się odkładały w jego organizmie, zmieszały i skończyło się śmiercią

ale to był żart, tylko, że tu nikt nie rozumie moich żartów

a Oscary są o 14:30, tej z dzień dobry tvn coś się pomyliło i wprowadziła mnie w błąd

http://www.filmweb.pl/person/Heath+Ledger-6322/discussion/10+miejsce-1821364
:D

użytkownik usunięty
Marcinekk

Slowianin jest dziwny, nie lubię go za bardzo

nie wiem co się dzieje z filmwebem, czemu Michelle nie idzie w górę?

za malo kont robisz

użytkownik usunięty
Marcinekk

zrobiłam dzisiaj już z 5, wczoraj 6,7. ale nic się nie zmieniło od wczoraj
jestem pewna, że ktoś jej zaniża ocenę

na ponad 3 tysiace glosow to te 11 nie jest duzo
ale mysle ze troche awansuje, po prostu filmweb nie dolicza tego od razu tylko po odswiezeniu a to chyba jest pozno w nocy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones