Michelle WilliamsI

Michelle Ingrid Williams

7,6
29 670 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Williams

JEST NOMINACJA!

użytkownik usunięty

Michelle zdobyła nominację do Oscara za rolę Marilyn Monroe!
GRATULACJE!
oby tylko go dostała :)

właśnie ciekawe czy dostanie, wydaje mi się, że dostanie albo M.W albo Meryl...

prix22

Ja się boję, że Meryl dostanie Oscara za to, że jest Meryl. Bardzo Ją szanuję, ale w tym roku stoję za Michelle murem.

użytkownik usunięty
prix22

pewnie Close

chciałbym żeby dostała Close :)

Do trzech razy sztuka :P

Gimer1992

Właśnie, do trzech razy sztuka- uważam fakt nie zdobycia przez nią Oscara chociażby za BM za skandaliczny, ech... Nie chciałabym być teraz na miejscu Akademii, mającej dokonać wyboru między Michelle a Rooney... Jednak w nadchodzącym rozdaniu nagród, biorąc pod uwagę fakt wcielenia się przez R.M. w tę samą rolę w jeszcze dwóch odsłonach serii oraz mającą miejsce dotychczas niesprawiedliwość jury w stosunku do Michelle, myślę że powinna mieć ona większe szanse w ,,wyścigu''.

Lilith_33

Po tym co M. W. powiedziała na rozdaniu Globów straciłem do niej wszelki szacunek. Z wydarzenia artystycznego robi polityczną hucpę, a lewackie media pieją z zachwytu.
I nie mam czasu rozwodzić się nad analizą tego co powiedziała. Choć lakonicznie powiem: chce wyboru. A nie mogłaby zadbać o wybór przed, nie po...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones