Michelle WilliamsI

Michelle Ingrid Williams

7,6
29 670 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Williams

... Ja już dziś wiem że ta aktorka za 20-30 lat bedzie należeć do tego samego panteonu wielkich sław co:Meryl Streep,Judi Dench,Susan Sarandon itp.bo jest GENIALNĄ aktorką

użytkownik usunięty
maciekb80

jestem tego samego zdania. jestem pewna jeszcze Kate Winslet. choć ona już teraz jest taką młodą Streep moim zdaniem.

zgadzam się

maciekb80

Trzy nominacje do Oscara otrzymała za trzy w sumie takie same kreacje, rozdartej wewnętrznie i ciągle zapłakanej pokutnicy. Wachlarz grania taki ról w końcu się wyczerpie. Za grosz w niej seksapilu co udowodniała w roli Marilyn bo chodziła jak czołg. Uważam, że to Rooney Mara będzie mogła zostać kolejną Meryl Streep.

użytkownik usunięty
jamesdawid

Rooney Mara? Bo zagrała normalną, porzuconą dziewczynę w The Social Network a później kompletnie inną kobietę w Dziewczynie z tatuażem? Jak na razie, obiektywnie, zastąpić Meryl może, i pewnie to uczyni, Kate Winslet. Aktorka, która wybiera ciekawe projekty, roli poświęca się całkowicie i gra emocjami, ale nie swoimi, tylko konkretnej bohaterki. Michelle musi po prostu szukać ciekawych projektów wszędzie, nie tylko tam, gdzie budżet wynosi kilka tysięcy dolarów.

maciekb80

też tak uważam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones