Michelle WilliamsI

Michelle Ingrid Williams

7,6
29 721 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Williams

W zasadzie żadna żyjąca aktorka nie byłaby w stanie wcielić się w Marilyn-jedyna, niepowtarzalna, niezapomniana...

użytkownik usunięty

Michelle Williams to mistrzyni. jedna z najlepszych nie tylko w swoim pokoleniu. ale cóż, skoro taka Jessica Biel jest od niej lepsza, to czemu ja się właściwie dziwię.

użytkownik usunięty

Rolą Marilyn-ma szansę odmienić moje zdanie na jej temat. Jeśli spartaczyła- to lepiej, aby już więcej nic nie nagrała. Czekam na film.

użytkownik usunięty

"Jeśli spartaczyła- to lepiej, aby już więcej nic nie nagrała." nie rozumiem

Michelle zapewne nie spartaczyła, ponieważ jest genialną aktorką!;)

A 1 za co?

użytkownik usunięty
Anaissa

pewnie jest ZA WYSOKO w rankingu o_o

użytkownik usunięty

Ranking? Nie śledzę, bo mnie to nie interesuje. Miałam na myśli, iż jeśli 'popsuła' wizerunek genialnej Marilyn, to lepiej, aby w ogóle przestała grać. Właściwie... To ona w ogóle gra? W odpowiedzi Anaissie: 1 za to, że widziałam kilka filmów, gdzie ona grała, ale jej postać wiele tam nie wnosiła- zawsze ten sam wyraz twarzy. Po prostu- ta kobieta nijaka. I właśnie dlatego tak bardzo obawiam się powierzenia jej roli Marilyn-gdzie ona i Marilyn. Niemniej, film obejrzę.

nie, nie zepsuła wizerunku Marilyn.
Twoje argumenty są po prostu głupie...
Pozdrawiam.!
P.S widzę że zobaczyłaś dziś film, może się wypowiesz !? ocena 6/10 czyli nie jest tragicznie co ; o ?

użytkownik usunięty
Robertul

Moje argumenty nie są głupie-może po prostu lubisz Michelle i ciężko Ci spojrzeć szerzej... Tak sam, a może bardziej ja lubię i podziwiam Marilyn, a co sądzę o filmie możesz przeczytać w tematach pod filmem. 6/10, za całokształt. Waż słowa, bo filmweb nie jest po to, aby innych obrażać czy bronić swoich racji do ostatniej kropli krwi, a jedynie po to, aby pogląd swój wyrazić- i można się z nim zgodzić lub polemizować.

jeśli czujesz się urażona to przepraszam... ale argument typu; "ma zawsze taki sam wyraz twarzy " jest bzdurą...

Michelle to jedna z najlepszych wspolczesnych aktorek, jak możesz spać spokojnie dając jej 1 a drewnianemu deppowi aż 7??

użytkownik usunięty
Zygfryd_Von_fw

Jakoś mogę spać spokojnie, bo ocena na filmwebie nie jest dla mnie powodem, aby zaprzątać sobie tym głowę hehe Chyba dobrze, że jest taka różnorodność, iż każdemu podoba się co innego- w przeciwnym razie byłoby strasznie nudno. Akurat Michelle kompletnie mnie nie ujmuje i aż ciężko pojąć, co ludzie w niej widzą? proszę, nie odpowiadaj na to pyatnie, cokolwiek byś nie napisał, JA postrzegam ją jako osobę, która nie potrafi grać, jej twarz nie wyraża żadnych emocji, po prostu jest. I trudno. Myślę, że ona może spać spokojnie, bo co ją ochodzi opinia kobiety X z Polski. Pozdrowionka

a twarz johnnego deppa oddaje emocje? jeste zwyczajnie ciekaw tej odpowiedzi

użytkownik usunięty
Zygfryd_Von_fw

Więc Twa ciekawość nie zostanie zaspokojona ;)

bo odpowiedz by cie zwyczajnie skompromitowala
michelle mimo braku szkoly aktorskiej bardzo dobrze operuje mimika, ktorej ty nie widzisz

użytkownik usunięty
Zygfryd_Von_fw

Bo odpowiedź jest zbędna, ponieważ konwersację z Tobą uważam za zakończoną. Nie ma sensu dalej dyskutować. Pozdrawiam

dlaczego tak obrazliwie sie do mnie odnosisz?

użytkownik usunięty
Zygfryd_Von_fw

Wierz mi, że jestem ostatnią osobą, która chciałaby kogokolwiek obrażać na filmwebie, bo nie temu celowi służy ten portal. Jeżeli jednak powyższy komentarz jest dla Ciebie obraźliwy to przepraszam.

NO:D
hehe
to ty w avku?

użytkownik usunięty
Zygfryd_Von_fw

No na Twoim-Ty na pewno nie, ha! ;)

owszem mam inna twarz hehe

użytkownik usunięty
Zygfryd_Von_fw

Ciekawe, że przybrałeś twarz J.D. skoro tak go nie lubisz... To taka przewrotność z Twojej strony.. ;P

ej chodzisz na solarke??!!!

Zygfryd_Von_fw

Dokladnie, zgadzam sie zarowno co do Michelle, jak i Johnny'ego. Nie rozumiem tak niskiej oceny Michelle, jak dla mnie w rankingu powinna znalezc sie za Helena i Meryl, gdzies w czolowce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones