Michelle WilliamsI

Michelle Ingrid Williams

7,6
29 670 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Williams

Michelle Williams na imdb.com

użytkownik usunięty

zajmuje 25. miejsce wśród aktorek i aktorów.
na filmwebie 260 wśród samych aktorek.
jest grubo za takimi aktorkami jak Jessica Alba, Leighton Meester czy inne gwiazdki, które
nie umieją nic.
jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia.

Nie ma rankingu aktorów / aktorek na imdb.com.
Ranking, o którym piszesz jest rankingiem poularności. Jest on tworzony prawdopodobnie na podstawie częstotliwości wyszukiwania osób lub filmów i jest co tydzień aktualizowany.
Wysoka pozycja w tym rankingu wynika najczęściej z premiery filmu, w którym grał(a) aktor(ka).

użytkownik usunięty
Donnie_D_

a niby ten na fw to ranking aktorstwa?

pol na pol

użytkownik usunięty
Marcinekk

szczególnie aktorek

Wszystkie szanowane aktorki walają się przeważnie w drugiej setce zestawienia. 2/3 tej listy to kobiety, których prawdziwi kinomani nawet nie znają bo są to jakieś serialowe laseczki z płytkich amerykańskich produkcji lub harlekinów o wampirach.
Gdzie jest Glenn Close albo Naomi Watts? Przykładów można podawać bez końca.

użytkownik usunięty
jamesdawid

albo (o zgrozo) Katharine Hepburn z 4 Oscarami?! kompletne pomyłki

uważasz że K. Hepburn nie zasłużyla na Oscara?;>

użytkownik usunięty
MrsDean

odniosłam się do rankingu
pomyłkami uważam miejsca niektórych "aktorek"

ale nie odpowiedzilaś na pytanie, rankingi sa rankingami.....trzeba rozumieć to co sie pisze;)

użytkownik usunięty
MrsDean

zapytałaś się czy uważam, że Kate Hepburn nie zasłużyła na Oscara, no więc napisałam moją wypowiedź jeszcze raz, jaśniej

chyba mamy inną teorie jasności
p.s obejrzyj jakiś z film z Panią Hepburn

użytkownik usunięty
MrsDean

gdzie twoim zdaniem napisałam, że Kate Hepburn nie zasługuje na Oscara? to najlepsza aktorka w historii kina, wiec w ogóle nie rozumiem pytania.
JASNO I WYRAŹNIE NAPISAŁAM, ŻE POMYŁKAMI UWAŻAM, MIEJSCA W RANKINGU NIEKTÓRYCH "AKTOREK", NIE OSCARY HEPBURN.

twoja wypowiedz na to wskazywała ;)widocznie niejasno to określiłaś, ale skoro tak to zwracam honor;)

użytkownik usunięty
MrsDean

przepraszam, bo się zdenerwowałam, ale specjalnie potem napisałam, że miałam na myśli pomyłki rankingowe

spoko:)

Na IMDB nie ma żadnego rankingu osób kina tylko Moviemeter aktualizowany bodajże co tydzień i liczący ilość wejść na dany profil. Kto jest jednego tygodnia #1 to następnego może być #3000. Liczy się tylko ilość wejść w danym tygodniu.

użytkownik usunięty
neo_angin

och, dziękuję neo, że mnie uświadomiłeś, jak ten plebs żyłabym w błędzie

użytkownik usunięty

Aktorki nie schlebiające masowym gustom nigdy nie będą wysoko w tego typu rankingach . Piękno tych aktorek,które są wyżej od Michelle też jest rzeczą względną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones