Michelle WilliamsI

Michelle Ingrid Williams

7,6
29 734 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Williams

W swoim pierwszym oficjalnym oświadczeniu po śmierci Heatha Ledgera aktorka Michelle Williams poprosiła o uszanowanie prywatności jej rodziny.
Aktorka przerwała milczenie i w oświadczeniu dla agencji Reuters stwierdziła: "Proszę, uszanujcie naszą potrzebę opłakiwania go w prywatności. Moje serce zostało złamane. Jestem matką wrażliwej, energicznej i pięknej małej dziewczynki, która jest żywym obrazem swojego ojca. Teraz mogę jedynie obserwować, jak jego osoba przejawia się w niej każdego dnia. Rodzina Heatha i ja patrzymy, jak Matilda rozmawia z drzewami, przytula zwierzęta i robi pierwsze kroki i wiemy, że Heath nadal jest z nami. Nasza córka będzie wychowywana wśród najlepszych wspomnień o swoim ojcu".

Oświadczenie pogrążonej w żałobie aktorki zostało opublikowane przez rzecznika Ledgera.

użytkownik usunięty
Marcysia

nie wiedziałam, ze była jego żoną. Dlaczego nigdzie tego nie ma napisane na filmwebie i tego, że ma córkę.

Marcysia

Bo oni nie byli małżeństwem. I pisze, że "była dziewczyna tragicznie zmarłego aktora Heatha Ledgera, z którym ma córkę Matildę (ur. 28 października 2005)"

Marcysia

Marcysiu, po tym co M. W. powiedziała na rozdaniu Globów straciłem do niej wszelki szacunek. Z wydarzenia artystycznego robi polityczną hucpę, a lewackie media pieją z zachwytu.
I nie mam czasu rozwodzić się nad analizą tego co powiedziała. Choć lakonicznie powiem: chce wyboru. A nie mogłaby zadbać o wybór przed, nie po...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones