Michelle WilliamsI

Michelle Ingrid Williams

7,6
29 718 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Williams

tak jak myslałam michelle williams nominwana do nagrody akademii. Życze jej zwyciestwa!!!!!! Michelle rocks!:P

Peyton_3

ja również..super rola w brockeback mountain i w united states of leland.Ostatnio widzilam odcienk OPRAH i była cała głowna czwórka z obsady...jak ona nieziemsko po tej ciązy schudła..wyglądalą rewelacyjnie..aptrzyłam na nią z wielka zazdrością..i po tym jak widizlam jaka wyzwolona osobe gra w jeziorze marzeń bylam w szoku jaka jest spokojna i zawstydzona..

Peyton_3

widzialam ten film, ale zupelnie nie rozumiem czym sie wyroznila rola michelle... szczerze mowiac byl to niemal epizod, tak malo mowila!

Peyton_3

widzialam ten film, ale zupelnie nie rozumiem czym sie wyroznila rola michelle... szczerze mowiac byl to niemal epizod, tak malo mowila!

vena86

Właśnie o to chodzi,
tak mało mówiła, a czuć ją było przez połowę filmu.
To była bardzo "skromna" rola, niespecjalnie się wybijająca. Nie jest łatwo grać postać cichą i słabą. Świetnie zagrana przede wszystkim scena "You don't go there to fish". Reszta też była idealna.
Niestety, Rachel Weisz było czuć w całym "Wiernym ogrodniku", ale to dzięki scenariuszowi. I chociaż była świetna, życzyłem zwycięstwa Michelle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones