Michelle WilliamsI

Michelle Ingrid Williams

7,6
29 734 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Williams

Ma szansę na kolejną nominację do Oscara? Albo jeszcze lepiej, wygraną? Trzymam kciuki!

aviatorka_06

życzę jej chociaż nominacji do globa za Glindę w Ozie, choć takich ról raczej tam nie doceniają :(

użytkownik usunięty
kjhiurtti

Każda możliwa nagroda należała się jej za Marilyn Monroe. Niesamowicie utalentowana aktorka. Z Glindą robi to samo, coś niezwykłego.

Troszkę szkoda, że najbliższego oscara może zgarnąc dopiero w 2015 roku. Za Marilyn powinna juz go miec, jednak jak Meryl została nominowana to wszyscy wiedzieli co się święci. No cóż, ja będę zawsze za nią trzymał kciuki :)

użytkownik usunięty
pnk22

A ktoś już zaklepany na 2014? :)

tzn w jakim sensie? oscarowym? ;D

użytkownik usunięty
pnk22

Jak najbardziej :)

nie mam pojęcia ... może Leo ;)

Dobre pytanie :).
Pewnie ktoś kto zagra:
albo kalekę, albo śmiertelnie chorego,
albo działacza mniejszościowego,
albo jednoznaczną postać historyczną,
albo zetnie włosy lub schudnie/ przytyje do roli...
Czy ktoś na dzień dzisiejszy spełnia, któreś z wymagań stawianych ostatnio przez Akademię?
Ostatnio bynajmniej nie o grę aktorską samą w sobie chodzi tylko o wpisanie się w modny temat lub działanie wychowawcze na publikę,

pnk22

Już przy "Blue Valentine" powinna dostać Oscara, nie mówiąc o świetnej roli Marilyn.
Z całym szacunkiem dla Meryl Streep, ale za "Żelazną damę" jej się Oscar nie należał,
w ogóle Streep dostaje Oscary za swoje średnie role a te naprawdę świetne pozostają nienagrodzone.

madz20

Właśnie co do tych nagród ostatnio wręczanych przynam racje :) Ostatno jest jakaś moda na zagrane postacie historyczne ( z wyjątkiem Marilyn) ;) Co do Michelle to jestem pewny, że kiedyś i tak oscara zgarnie...jest zbyt mocna.

użytkownik usunięty
pnk22

Ostatnie 10 lat. Postacie historyczne wśród mężczyzn:
Lincoln (2012), Jerzy VI (2010), Milk (2009), Idi Amin (2006), Capote (2005), Ray Charles (2004), Szpilman (2002)
Postacie historyczne wśród kobiet:
Thatcher (2011), Piaf (2007), Elżbieta II (2006), June Carter (2005), Wuornos (2003), Virginia Wolf (2002)
Paradoksalnie jest większa szansa dla Michelle Williams, gdy zagra postać historyczną :) A co do jej ostatniej roli, mogę jedynie zrobić znak <3

Niezłe podsumowanie! Choc Bale w ''Fighterze'' tez jakby nie patrzec zagrał kogoś, kto istniał w rzeczywistości :) Dobra, a teraz pytanie. Czy wy tez kochacie takie kobiety jak Michelle w krótkich włosach? :D

aviatorka_06

moim zdaniem lekko powinna dostac za role w Blue Valentine, byla lepsza w tym roku niz Portman no ale mam nadzieje ze jeszcze bedzie miala okazje wygrac bo narazie to jej zyciowa rola ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones