Michelle WilliamsI

Michelle Ingrid Williams

7,6
29 721 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Williams

czekam

użytkownik usunięty

aż wpadnie do TOP100!

i ludzie zaczną się nią interesować. może wtedy przestanę odpowiadać sobie sama na
posty. liczę na to!

użytkownik usunięty

Gratulacje dla ciebie za globa Michelle. Zaczynam się nią interesować i odpowiadam tobie na post :)

użytkownik usunięty

hahahaha :) dzięki!

No to i ja tez sie wpisze. Widziałem ją w "Blue Valentine". Zapadająca w pamięć rola.

użytkownik usunięty
agur

Oscarowa rola. wtedy była Portman, nie wiem czy zasłużyła bo jej nie widziałam. w tym roku Michelle może zgarnie statuetkę!

moim zdaniem była lepsza od Natalie i bardziej zasłużyła na Oscara, poza tym uwielbiam ją w filmach niezależnych, gra bardzo prawdziwie

użytkownik usunięty
Pauleta

Michelle do każdej roli przygotowuje się perfekcyjnie. tak jak było w przypadku Marilyn Monroe. szkoda, że jej bardzo dobre filmy są tak trudno dostępne w Polsce, ale cóż.
jeśli chodzi o Natalie, to wydaje mi się, że Akademia lubi doceniać takie role. trudne, wymagające jakiegoś poświęcenia fizycznego.

widze ze juz przejelas to forum niczym kamas forum deppa haha

użytkownik usunięty
Marcinekk

nie żartuje tak ze mnie :)
jedyna ja tutaj cokolwiek o niej piszę, bo nasz Polski naród interesuje się głównie Paris Hilton. mam nadzieję, że teraz to się zmieni.

użytkownik usunięty
Marcinekk

wstyd się przyznać, ale mam nadzieję, że to, iż jest coraz wyżej w tym rankingu, to nie tylko moja zasługa ^^

Hmm idzie w górę +3.
To dużo. Rzeczywiście jest coraz wyżej.

użytkownik usunięty
Anaissa

z 287, na 269. ludzie zaczęli ją doceniać.

Po premierze My Week with Marilyn w Polsce na pewno podskoczy o bardzo wysoko.

użytkownik usunięty
Anaissa

mam taką nadzieję. aktorka z dwiema nominacjami do Oscara, możliwe, że w tym roku zdobędzie trzecią i tak daleko w rankingu za jakimiś pseudoaktorkami. kompromitacja polskiego narodu

Już 260. Idzie w górę +6
Łał.

Anaissa

Te o nie potrzebne. Mój błąd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones