Michelle WilliamsI

Michelle Ingrid Williams

7,6
29 670 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Williams

Kapitalna aktorka i o grze aktorskiej mozna mowic dlugo i w samych superlatywach (mam nadzieje ze wkoncu dostanie tego Oscara) ale w dlugich wlosach jest jej sto razy lepiej a ta ciagle je skraca i scina (patrz np. zdjecie profilowe) a genialnie wyglada w dluzszych typu "Wyspa Tajemnic" czy "Blue Valentine" gdzie w tym drugim filmie gra i wyglada oblednie : D

użytkownik usunięty
sokkerowiec1

Tak czy siak wygląda dobrze, w krótkich wg mnie ciekawiej, bo w długich prezentuje się jak typowa słodka blondyneczka.

"slodka blondyneczka" ?? oj dlugo jeszcze jej brakuje by byc i tak wygladac, po grze,wywiadach i w zyciu widac ze to jest ogarnieta zyciowo kobieta : D w krotkich wyglada sporo gorzej bo tak nijak niz w dluzszych w ktorych jej zdecydowanie lepiej

użytkownik usunięty
sokkerowiec1

Pisząc "słodka blondyneczka" miałam na myśli tylko wygląd, nie sposób zachowania. Bo przecież jest słodka i jest blondynka ;D

sokkerowiec1

No właśnie nie! genialnie wygląda w prywatnym życiu, kiedy to ma krótkie blond włosy ;) Ale to tylko takie moje małe zdanie, bo przecież uwielbiam takie kobiety ;) Poza tym i tak widzę, że pewnie w każdym temacie będziemy się różnic, Ty Arsenal, ja Chelsea...;D

pnk22

Zdecydowanie przychylam się do Twojej opinii - wygląda zjawiskowo w krótkiej blond fryzurze - piękna i zmysłowa!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones