Michelle WilliamsI

Michelle Ingrid Williams

7,6
29 718 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Williams

kolejna nagroda!

użytkownik usunięty

Michelle wygrała statuetką Independent Spirit za rolę Marilyn Monroe!
pozostaje jeszcze Oscar.. :)

Raczej nie dostanie :(.

użytkownik usunięty
neo_angin

widziałam Żelazną Damę. Meryl 9/10, 1 pkt. za sympatię do jej osoby. ale sam film w sobie gniot straszny.

Słyszałem że nie za dobry, ale oscara ma.

użytkownik usunięty
neo_angin

Akademia ma ją już z głowy. :)
Michelle na pewno nie raz jeszcze otrzyma nominację, w tym i Oscara. najbardziej i tak szkoda mi Pitta. Jean był genialny, ale mimo wszystko wolałabym Brada. teraz już pewnie go nie dostanie.

Bardzo dobrze że nie Pitt, a jeszcze lepiej że nie Clooney :). Szkoda że nie Oldman. E, tam. Kiedyś pewnie dostanie. Plummer 82 lata, a właśnie odebrał Oscara.

użytkownik usunięty
neo_angin

nie wiem czy będzie mu się chciało.
Meryl wygrała, Close po raz kolejny z niczym. dadzą jej honorowego po śmierci i uznają, że jest wspaniale.

Nie ma pośmiertnych honorowych oscarów o ile wiem.

użytkownik usunięty
neo_angin

oj, dobra..

Zgadza się. Michelle się rozpędziła niczym lokomotywa. Kolejne nominacje (i zapewne wygrana) to tylko kwestia czasu.

Midnite

Szkoda, że Michelle przegrała. Była bezbłędna w roli Marilyn. Nie przeszarżowała swojej roli tak jak Meryl. A wydawać by się mogło, że skoro jest jeszcze młoda, to ma prawo do takich błędów. Udowodniła, że jest wielką aktorką. Z pewnością odbierze w przyszłości niejednego Oscara.

Program podsumowujący tegoroczne Oscary: http://www.youtube.com/watch?v=BJVjEVaUX1Y

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones