Michelle WilliamsI

Michelle Ingrid Williams

7,6
29 723 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Williams

nigdy sie nie poprali , to ze ktoś ma ze sobą dziecko jeszcze nie świadczy o ślubie a zreszta właśnie zerwali !

użytkownik usunięty
Bene

Zgadzam się...niektóre informacje na filmwebie są łagodnie powiedziawszy przedawnione...:P

Filmweb tworzymy my, więc może zamiast kwękać zgłoście dokładną informację?
Ale po co, łatwiej jest pomarudzić i skrytykować...

Bene

pobrali sie
nie mowili o tym prasie i sie nie dziwie. to byl cichy slub. zachowali sie cudownie. slub w malutkim kosciele a pozniej spotkanie ze najblizszymi znajomymi i tyle :)

bell_16

z*
dlatego nikt o tym nie wie, znalazlam to w jakims artykule, ale daty nie podali ;/
tak czy siak zachowali swoja prywatnosc i o to im chodzilo :)

bell_16

Oni się nigdy nie pobrali, mieli taki zamiar, ale Heath zaczął broić i Michelle się z nim rozstała.

Binula

ja slyszalam, natomiast ze wzieli po cichu slub. malo kto o tym wie wlasnie przed tym jego "brojeniem"
nawet czytalam ze heath mial klopoty xz dokumentami, wkonuc nie jestem amerykaninem.
tak, czy siak nie mieszkamy w usa i nie wiemy na 100% jak bylo.
kazda gazeta/wywiad/artykol mowi inaczej. ja np. slyszalam, ze heath zaczal broic" dopiero po zerwaniu, w tym czasie byli w separacji... a to okreslenie jest raczej do malzenstwa.
nie wiem sama juz ;p. wazne ze przez jakis czas sie kochali i byli szczesliwi,
zreszta skoro byli szczesliwi to nie oglaszali calemu swiatu ze biora slub, bo wiadomo ze to cale oglaszanie moze zniszczyc kazda milosc. paparazzi do wszystkiego sa zdolni.

bell_16

No ja czytałam coś zupełnie innego w prasie niemieckiej i amerkykańskiej,a ta jest zapewne bardziej wiarygodna, aniżeli polska.Pozdrawiam:-)

Binula

ja nie czytlam w polskiej prasie tylko w amerykanskiej ;p

bell_16

To podaj namiary.

Binula

raczej nie mam w zwyczaju zapisywania takich stron z takimi artykulami. wierz lub nie ale nie chce mi se tego szukac.
kazdy pisze cos innego wiec skoro nikt kto posiada wiecej informacji niz my (jakis admin) nie podal daty slubu to moze masz racje.
napisalam co przeczytalam i udowadniac tego nie bede i nie chce sie klocic :)
to i tak nic nie zmieni juz bo heath nie zyje, musieli byc bardzo zwiazani, bo michelle bardzo cierpi...
pozdrawiam :)

bell_16

Ale ja się absolutnie nie chcę kłócić.Po Prostu bardzo interesowałam się Heathem Ledger i nigdy nie spotkałam się z info o ich ślubie,a przeczytałam naprawdę dużo materiałow.

Binula

ja zawsze wolalam bardziej jake'a. a zainteresowalam sie heathem dzieki michelle. naogladalam sie troche 'jeziora masrzen" i oto skutek. jednak do smierci heatha nie cierpialam jej (tak jak inni sie wypowiadaja, ze w samym wygladzie ma cos takiego, ze czlowiek ja nie lubi). teraz coraz bardziej zaczynam ja lubic i rozumiec :)

bell_16

nawet teraz są problemy z pieniędzmi dla małej po Ledgerze bo właśnie przez to ze sie nigdy nie pobrali ...

Bene

Michelle Williams świeżo zakochana:
http://myfanbase.de/index.php?mid=698&nid=8490

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones