Michelle WilliamsI

Michelle Ingrid Williams

7,6
29 670 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Williams

Oczywiście, że doceniam talent aktorki ale tym razem chciałam z innej strony. Jest coś irytującego w twarzy Michelle, coś co powoduje, że niechętnie ją oglądam, nie wzbudza we mnie pozytywnych emocji. Jej uśmiech, spojrzenie... świetnie zagrała Marylin w najnowszym filmie, ale jak dla mnie, brak było jej prawdziwego uroku i seksapilu.

użytkownik usunięty
kajsonka

dla mnie Michelle jest piękną kobietą, a patrzenie na nią to dla mnie czysta przyjemność.
oczywiście obiektywnie Michelle to teraz jedna z najlepszych aktorek, dla której ocena poniżej 9 to kpina.

Niestety już w top200. Jestem zmuszony dać 1/10.

użytkownik usunięty
neo_angin

wejdzie do TOP100, a będę musiała pracować na podwójnych obrotach. znajdzie się wielu ludzi, którzy nie docenią moich starań. a wtedy nadejdzie dla mnie pracowity czas.

czemu nie masz ocenionej Michelle? kiedyś chyba miałeś...

Za mało filmów widziałem. Oceniam od 5 w górę lub 50%+1 filmografii jeśli osoba zagrała w mniej niż 10 filmach.

użytkownik usunięty
neo_angin

widziałam 5 i z 3 sezony Jeziora Marzeń.

"Jezioro Marzeń" też kiedyś oglądałem, ale już mało pamiętam. Oglądnę sobie "Dróżnika" i "Blue Valentine" w tym tygodniu.

użytkownik usunięty
neo_angin

Dróżnika nie widziałam, ale na pewno obejrzę.
Blue Valentine to dla mnie rewelacyjny. rola Michelle wcale nie gorsza od Natalie Portman w Łabędziu. trochę inne kategorie, ale wydaje mi się, że obie zasłużyły na niego tak samo i jakby Akademia nie wybrała i tak byłoby dobrze.

Portman była świetna, ale moim skromnym zdaniem w "Bliżej" (polecam. Świetny obyczaj) była nawet lepsza.

użytkownik usunięty
neo_angin

obejrzę sobie (kiedyś) bo fajna obsada. głównie Law i Owen. do Portman nic nie mam, oglądam z nią filmy, ale jestem wobec niej kompletnie obojętna. ani jej jakoś strasznie nie lubię, ani mi nie przeszkadza.

Ja tam nawet lubię. Fajna aktorka.

użytkownik usunięty
neo_angin

widziałam ją w jednym krótkometrażowym, ale moim ulubionym z nią są Duchy Goi. nie wiem czemu zgodziła się na Sex Story. nie twierdzę, że musi teraz łapać się za same dramaty, ale nawet komedie romantyczne robią na poziomie.

kajsonka

Obejrzyj film Venom. Po ładnej buzi nic nie zostało. Jest nabita botoksem ☹️

kajsonka

Mam dokładnie tak samo! Chyba jedyna aktorka, która odbieram właśnie w ten sposób, jest w niej coś irytujacego, co przeszkadza mi w odbiorze całego filmu...

kajsonka

Jej uśmiech jest tak infantylnie umęczony, może dlatego mnie irytuje

kajsonka

To tylko kobieta może tak napisać. Jak dla mnie, ładna skóra:)

kajsonka

Mam podobnie. Ale tylko dlatego, że niesamowicie zagrała zaburzoną umysłowo kobietę w "Wyspie tajemnic". Obejrzałem ten film kilkadziesiąt razy, więc kilkadziesiąt razy widziałem Michelle Williams w roli chorej umysłowo. Myślę, że ta rola promieniuje teraz na inne role. Zawsze gdy ją widzę myślę, że stanie się jakaś tragedia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones