Mieczysław Morański

7,7
4 499 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mieczysław Morański

Zmarł..

użytkownik usunięty

Widzę głosy podało informację że zmarł..
Wielka szkoda :(

To jest nie do przyjęcia ten rok to jakaś pomyłka. Najpierw Łapiński potem Bednarski, Klimek, Czyż, Gawroński, Łapiński, Kawęcka, a teraz Morański to najgorszy rok dla polskiego dubbingu :_(

barszym53

I nie tylko dla dubbingu.

barszym53

Aktorów filmowych też sporo odeszło Królikowski, Gnatowski, Machalica. Sam osobiście zauważyłem ,że w tym roku bardzo dużo ludzi odeszło. Nie tylko aktorzy ,ale też sporo moich znajomych i nawet jedna osoba z mojej rodziny. Większa część z nich właśnie na COVID-19.

Niestety :( wszyscy ze znanych osób, z powodu wirusa :( covid19

szympek88

oby kolejny rok okazał się już lepszy pod względem Covida ;/

lukiot

Covid jacy wy glupi po 2lata dalej wierzycie w tę bajkę? Po trzech dniach było wiadomo co się szykuje!

rysiu_wieczorek

Że ludzie masowo umierają w szpitalach, a osoby po 50-ce po ciężkim przebyciu Covid-19 są wrakami człowieka… ? Nauka i medycyna to nie wiara, lecz fakty.

lukiot

W jakie ty fakty wierzysz? ;D Aż mi cieie nie szkoda! :P Ciebie to i 20lat lat można w ch*ja robić jak po dwóch nawet oczu nie otwarłeś! ;D

lukiot

Takim jak ty już nic i nikt nie pomoże więc nie warto nawet czytać tych kocopołów! ;D Medecyny nauka i fakty! ;D Liczy się $$$! ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones