Mila Kunis

Milena Kunis

7,9
28 806 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mila Kunis

ale jak się patrzy na nią to troche mało kobieca.Kojarzy mnie się z chłopem i to mnie odrzuca.Mało subtelna i do tego jeszcze ten głos skrzeczący normalnie jak u Senyszyn Joanny ... Moze na raz by się nadawała ...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
HRA

Bkokuj , blokuj paskudny moderatorze. Chyba moja niespotykana uprzejmość i niezwykła kultura , są dla ciebie, prostego człowieka zbyt wykwintne,

HRA

Hehhehehehehehhehehehehehhehehehehehhehehehehehehehhehehehehehehehehehehehehehee hehhehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehheeheheehehehhe. .... next please!!!!!! Hheheheheheheheehehhehehehehhehehehehehehhe

Thennomad

Jak ja mogę "next please", skoro jakiś filmwebowy nikczemnik blokuje moje najciekawsze wypowiedzi. To jest skandal, żeby tak szlachetnemu HRA rzucać kłody pod nogi.

pawcio8611

Słodkie marzenia kogos na kogo by Mila nawet nie spojrzała...

OneYearInJapan78

Są lepsze

pawcio8611

N a przykład ?

pawcio8611

Jest śliczna. I tyle. Gra też dobrze

pawcio8611

Pies jej mordę lizał! Hehhehehehehehehhehehehehhehehehehehhehehe....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
HRA

Debil? Śmieszą mnie takie wypowiedzi, a po drugie to nie komentowałem Twojej miernej wypowiedzi tylko założyciela tematu. Także nie pakuj się miedzy młot, a kowadło.

Thennomad

a kogo młotku obchodzi, co cię śmieszy. Przestań błaznować i spadaj.
Idż chichotać gdzie indziej.

HRA

wiesz że moja nauczycielka hiszpańskiego wygląda jak Olga Kurylenko ?
podobna jak bliźniaczka.

Lunasol

Niemożliwe.

Lunasol

Mam nadzieję, że Twoja nauczycielka się tak nie zachowuje.
http://www.youtube.com/watch?v=oCayZiKmJBE

HRA

Ma podobny wzrok jak sie nie przygotuję do zajęć :> morderczy. a kiedyś Ci pokażę że wygląda jak Olga K.

Lunasol

Znaczy , Ty masz podobny wzrok ?

HRA

Nie ja, moja nauczycielka o wygladzie Olgi patrzy sie na mnie zlowieszczo jak nie zrobie tego co mi zada do domu.

Lunasol

Where is my sunshine ?
To nic dziwnego że masz nauczycielke podobna do Ukrainki.
Nigdy nie widzialem zbytniej roznicy w urodzie miedzy polkami ukrainkami i białorusinkami. Ale polki oczywiście najpiękniejsze, żeby nie było.
Jak to nie zrobisz tego co Ci zada? Twoim zadaniem jest sie uczyć , uczyć i jeszcze raz uczyć..!!

OneYearInJapan78

Tu jestem kochanie ; = )
No akurat Mila chyba nie ma typowej urody dla wiekszosci słowianek, jest taka podobna do nikogo, troche azjatycka.
No oczywiscie ja sie staram jak moge sie uczyc... :):):)

Lunasol

Jak sama pisałas Mila jest podobna do Aishwary Rai :):)
Mam nadzieje że na jutro wszystko odrobiłaś.....sloneczko :)

OneYearInJapan78

Mila i Aishwara nawet glos podobny mają :-)
Jutro nie ma szkoły kotku :):)

HRA

Szkoda offtopować takiego trolla. Wyjdź do ludzi półinteligencie. I wdaj się w konkretną dysputę, a nie komentujesz jak by cie w młodości podeptały słonie.
P.S
A tak na prawdę to nawijaj dalej. Z przyjemnością poświęcę 5 minut na pośmiania się wieczorkiem.:D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pawcio8611

http://theholymouse.blogspot.com/2014/03/mila-kunis-without-makeup.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones