Miles Teller

Miles Alexander Teller

8,3
43 083 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Miles Teller

Koleś o wyglądzie frajera lub kto woli zwykłego przeciętniaka dostaje same role dusz towarzystwa, bohaterów z charyzmą, takich po prostu "cool gości" - tak było przynajmniej w 3 z 4 filmach jakie z nim widziałem, a więc Project X, 21 and Over i The Spectacular Now.
Nie zrozumiałe dla mnie, w mojej opinii kompletnie źle dobrany aktor, filmy te traciły na wiarygodności przez niego...

Pauleta

źle dobrany, bo zawsze w takich rolach obstawiają przystojniaków? przynajmniej tak jest ogólnie przyjęte. Jak dla mnie świetnie dobrany, przekonał mnie. Lubię jak w aktorzy nie nadrabiają 'wyglądem frajera' :)

Implant

Zgadzam się w 100%. Koleżanka chyba chce, żeby w filmach grali sami idealni ludzie.. przykre

Pauleta

Właśnie duszami towarzystwa zazwyczaj są tacy "przeciętniacy" jak ich nazwałeś. Jak dla mnie aktor doskonale odnajduje się w swoich rolach - w Spectacular Now to już w ogóle.

Pauleta

widzisz, coś w tym co mówisz jest bo oglądając "The Spectacular Now" ciśnienie mi się podniosło bo początkowo niby miał tą "hot" dziewczynę, a potem mówili o tej drugiej jakoby była "słaba". I tu się zaczynałam grzać, że koleś który sam wygląda jak pół dupy zza krzaka w filmie miał prawo oceniać kogoś kto był od niego jakby nie patrzeć ładniejszy.
Już rozumiem, że to wina doboru obsady no ale błagam.

nar

Tzn że jego postać w filmie miała wysokie mniemanie o sobie. Czy to takie trudne do zrozumienia. Czy w rzeczywistości nie ma takich ludzi, którzy nie wyglądają atrakcyjnie a za takich się uważają i oceniają innych w taki sposób jak w filmie.!?

Askol

Jeśli spojrzeć na to ze strony charakteru postaci, a nie źle dobranej postaci to jak najbardziej prawda i wcale nie ciężko to zrozumieć (;

Pauleta

No z ust mi to wyjęłaś, sama bym lepiej tego nie ujęła. :):):)

martakak

Wyjąłeś (żart niezamierzony :P), ale spoko częsta pomyłka na tym forum.

Pauleta

hahaha :) soreczka :)

Pauleta

Tym bardziej dziwne, że jako facet komentujesz innego faceta xD

Pauleta

Bzdura! Ma niezwykla twarz, nie mozna oderwac wzroku. Kompletnie sie z Toba nie zgadzam! Jest niesamowity

Pauleta

Bzdura! Ma niezwykla twarz, nie mozna oderwac wzroku. Kompletnie sie z Toba nie zgadzam! Jest niesamowity

adziaaa81

Popieram! Ja w ogóle była przekonana, że to Brytyjczyk. bardzo charakterystyczna uroda.

adziaaa81

popieram! przede wszystkim gość ma charyzmę, patrzysz na niego i wiesz, że to żaden laluś-jest pewny siebie i ma charakter, przemyca to do każdej roli! od obejrzenia Whiplash ciągle siedzi mi w głowie, na Zbuntowanej szczerzyłam się jak głupia przy każdym jego pojawieniu się.. mam nadzieję, że wspomniany Whiplash wytyczy kierunek jego karierze.

Pauleta

jest dobrym aktorem, a że nie wygląda jak bożyszcze nastolatków to tym lepiej, bo pokazuje, że nie tylko ładną buzią da się wybić ;)

Pauleta

a Ty kto?pusta lalka z dyskoteki oceniająca ludzi po wyglądzie?na imprezie nie chciałabys nawet porozamwiać z kimś takim bo "ma wygląd frajera"???ja pierd..ę, w jakim społeczeństwie żyję!!!

Boomslang76

Ahahah. Jestem facetem, ale ok.

Pauleta

Gratuluję!

Pauleta

To jeszcze gorzej.

Pauleta

to wstaw Paulet i fote mena ,no chyba ze sie wstydzisz swojej plci lol, a co do aktora chlopak jest mlody i gra ok , co bys chcial/la modeli z zurnala a'la B.Pitt z lat '90?

Raddy

Yyyy? Polecam: google --> Pauleta, to nie będzie zdziwień co do nicku. Nie wiem czemu miałbym też dawać facetów na avek, heh.

Pauleta

koles ma rzeczywiście dość przeciętny wygląd patrząc na dzisiejsze standardy. Widziałem z nim też kilka filmów i w sumie mimo wszystko w każdym się sprawdził (spectacular nie oglądałem bo nie lubię aktorki która tam grała, tak samo z niezgodną i kontynuacjami i nic mnie nie przekona na oglądanie jej przez 1,5 godziny).

W Project X całkiem nieźle zagrał popularnego gościa. Ja naprawdę uwierzyłem, że wszyscy w koło go lubią i podziwiają.
No i miał przeepicką scenę z rozbiciem krasnala:)

Coyotman

Chciałabym wiedzieć, jakie są dzisiejsze standardy :)

malaika_freespirit

Myślę, że wystarczy włączyć sobie kilka seriali młodzieżowych żeby zobaczyć co kręci dziewczyny. Można tam zobaczyć pewien schemat. Piekni, wymuskani, wyćwiczeni...
Myślę, że Teller nie za bardzo podpina się pod ten typ.
Oczywiście nie twierdzę, że wszystkim kobietom podobają się ci sami mężczyźni.

Coyotman

Już wiem, o co chodzi :) Ja gustuję bardziej w tych niepozornych, ale fakt faktem, że w serialach to teraz jeden samiec alfa obok drugiego.

Pauleta

no ja wiem- Robert Pattinson to dopiero talent ;)

moscu

Co riposta! Nie, akurat pudło. Zresztą nic nie napisałem, że Teller nie posiada talentu, tylko dostaje dziwne role. W Whiplash był przykładowo dobry, dobór aktora też w porządku.

Pauleta

Filmy z jego udziałem straciły na tym? Oglądałaś Whiplash?

RustyRyan

Oglądałeś*
Spójrz na datę tematu, wtedy nie, teraz tak. Do Whiplash jak najbardziej pasował i dobrze sobie poradził. Ogółem szkoda, że nie można usuwać tematów, bo za dużo negatywnych emocji wzbudza wśród komentujących :)

Pauleta

brzydki z niego chłopak, ale aktorsko rozwija się, propsy za Whiplash :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones