Millicent Simmonds

7,6
4 367 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Millicent Simmonds

Za kilka lat śmiało może starować do roli babki od gołębi w remake'u Kevin sam w nowym jorku xD

Poke32

Made my day!
Ciekawy przypadek Benjamina Buttona w wersji żeńskiej - urodziła się ze starą twarzą, może odmłodnieje? :D

st4lk3r

Starą twarzą? Dziwne skojarzenie, w życiu by mi takie nie przyszło do głowy, to piękna dziewczyna, wyjątkowo ładną ma twarz, ja nie wiem jak może komuś wyglądać na starą :D

Lex17

Gusta są różne, ale nie, nie wygląda pięknie i młodo.

Lex17

Nie chcę oceniać urody dziecka i wygląd jest subiektywny, ale nazwać ją piękną to przesada, przypomina rzeźbę nieudolnego artysty, któremu zamiast ludzkiej twarzy wyszedł nieforemny, paskudny kloc.

kryszti

>Nie chcę oceniać urody dziecka
>Paskudny kloc

Aż się zakrztusiłam

Poke32

Nikt nigdy nie wywołał u mnie takiego napadu śmiechu xD

Poke32

Dla mnie wygląda jak nieślubna córka Joel'a Edgerton'a ;-)

Karatakus

I Julii Stiles :)

Poke32

Fajnie jest oceniać ludzi po wyglądzie,prawda? Zwłaszcza,że swoich twarzy nie pokazujecie.Jakbyśmy mieli wpływ na to, jacy się rodzimy .Ehhh, wstyd....

balbina_filmweb

Pewnie jestes do niej podobny\a...

balbina_filmweb

Radzę wyluzować, nikt nie ocenia jej po wyglądzie, tylko ocenia jej wygląd.

Poke32

Wyjątkowo paskudne oceny. Płycizna z Was wręcz emanuje. Spójrzcie, jakie wy macie wnętrza - są one mało urodziwe, a w odróżnieniu od wyglądu fizycznego, na to akurat ma się wpływ. Każdy wygląda, jak wygląda. Dziewczynka na dodatek jest niepełnosprawna.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
MalgoAz

Rzeczywiście wygląda na upośledzoną, to wiele wyjaśnia.

kryszti

Dyskusje co najmniej jałowe. Ja poczekam, czy z niej wyrośnie talent, bo nie wygląd w tej branży ma priorytet.

balbina_filmweb

O jej talencie nic nie wspominam, choć jego też nie dostrzegam, w "cichym miejscu" robiła głównie upośledzone miny. Myślę że gdyby była pełnosprawna to ludzie podchodziliby do niej inaczej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones