Mimi RogersI

Miriam Spickler

6,7
1 593 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mimi Rogers

Tom Cruise ożenił się z nią, żeby zdobić karierę a później pożucił dla Kidman... Biedna Mimi... A Tom jest głupi!

flexia

jakbys nie zauwazyla Cruise jest dziesiec razy popularniejszy od Rogers

twoja_stara

ale kiedy się z nią ożenił był od niej 10 razy mniej popularny

Sidewinder

gowno prawda

twoja_stara

cóż za inteligentna wypowiedź :D

flexia

Biedna Mimi, jasne... Cruise nie potrzebował jej, żeby zrobić karierę. A w ogóle to czasem zastanawiam się, czy ludziska z FW oglądają filmy, czy raczej czytują tandeciarskie gazety, bo zamiast pisać o aktorskich dokonaniach gwiazd, wypisują różne rzeczy na temat ich prywatnego życia.
No tak, Tom jest głupi, bo ożenił się z nią i się potem rozwiódł, hehe. Co za bzdura. Biedna Mimi, biedna Nicole, śmiać mi się chce, jak czytam takie komentarze. Strasznie one biedne, hehe.
Tom Cruise jest dobrym aktorem i ludzie zjeżdżają go nie za grę, ale za to, co robi prywatnie, co świadczy o bardzo żałosnym podejściu. Gdyby był jakimś mordercą czy kimś, to OK, ale nie jest. Miał tylko czelność rozwieść się z Mimi Rogers i z Nicole Kidman, no i jest w Kościele Scjentologicznym, straszne.
Mało jest prawdziwych miłośników kina na FW, takich, którzy po prostu kochają oglądać filmy i nie interesują się tym, kto z kim i kiedy spał itd.
To przykre, bo to niby portal filmowy.
Można czasem coś o życiu prywatnym aktora czy aktorki napisać, ale bez przesady, jak ktoś tylko tym się interesuje, to na pewno od tego są odpowiednie fora.

Veda12

A wlasnie ze jej potrzebowal, bo to dzieki niej wgryzl sie w swiat filmowy.Niestety wiele mlodych ludzi tak robi bo marzy im sie kariera filmowa.
Co do mojego pierwsego posta, to chyba bylam zamroczona jak go pisalam, bo po jakims czasie jak weszlam na to forum, to az sama sie z siebie smialam. Toma Cruisa bardzo lubie, ale tylko i wylacznie jako aktora.

Z powazaniem

użytkownik usunięty
flexia

Oczywiście, że wykorzystał Mimi do wybica się. Ale potem to samo zrobiła z nim Penelope! I dobrze mu tak ;]

koleżanko Penolope Cruz nie potzrebowała się wybijać bo jest niezwykle utalentowaną aktorką, a co do Cruise'a to się nie wypowiem na team jego aktorskich zdolności. mnie zachwycił tylko w Magnolii

użytkownik usunięty
twoja_stara

może i bez niego by się wybiła, ale pewnie dopiero później, przeczytaj coś na ten temat...

gdzie niby?! nie czytuję plotkarskiej prasy...

użytkownik usunięty
twoja_stara

biografie

kogo? jeszce nie widziałem biografii Cruz ani cruise'a.

użytkownik usunięty
twoja_stara

poszukaj

może mi jakąś polecisz...

flexia

Przed ślubem z nią był już bardzo znanym i dobrym aktorem

asc_2

czy dobrym to bym polemizował

twoja_stara

Zgadzam sie. Był bardzo dobry.

A Mimi fajna pusia do przytulania.

użytkownik usunięty
flexia

Nieprawda Tom Cruise był już sławny po Top Gunie zanim wyszedł za Mimi.

jakby już to się ożenił:) Mimi w końcu jest kobietą:)

psotka114

A ja uważam, że Mimi wcale nie została poszkodowana przez Toma... To on został poszkodowany i teraz za to płaci. Wkońcu to przez nią on trafił do scientologów i teraz oni go wykorzystuja...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones