Min-ho LeeII

8,5
1 556 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Min-ho Lee

Jest cudny <3
Zagrał idealnie w 'Boys over flower' i 'Personal taste' ;D
Chciałabym obejrzeć jeszcze z jego udziałem 'City Hunter', ale niestety nigdzie nie mogę znaleźć z polskimi napisami ;c

Lenkaaa_93

Też polubiłam Lee Minho ... a gdzie znalazłaś pozostałe seriale?

kajeczka777

'Personal taste' na love-drama.pl
'Boys over flower' na viki no a 'City Hunter' można tylko z baki ściągnąć i nie widziałam ;c

Lenkaaa_93

A ja City huntera obejrzałam jako pierwszą dramę... z chomasa...wiara różności magazynuje... no i teraz oglądam 'Boys over flower'.
A chciałabym jeszcze zaliczyć 'faith'... ale nie wiem jak z napisami to wygląda, bo na love-drama.pl jeszcze nie ma ...
A na viki jeszcze nic nie oglądałam to tylko online, czy ze ściąganiem?
A tak ciekawostka o Lee Minho... wiesz, że wystąpił w reklamie toyoty camary... na youtubie można obejrzeć, no i śpiewa tam piosenkę 'you my everything'... jest słodka, posłuchaj sobie.

kajeczka777

Dzięki, zobaczę ;]

Na viki jest onilne ;]

Lenkaaa_93

też sprawdzę na viki, bo na ch..iku jest faith, ale jeszcze nie sprawdziłam jak z napisami... no i znalazłam Mackerel Run 2007, ale nie wiem, czy chociaż napisy ang są, gdzieś wyczytałam, że polskie się tworzą, to może jest szansa...
A ja może dziś skończę Kkotboda namja... nic dziwnego, że ten serial stał się kultowy...

kajeczka777

Faith, Hunter, Mackerel Run i Kgotboda - wszystkie są na baka. Polecam - raz się rejestrujesz, komentujesz odcinki w ramach podziękowania dla tłumacza i możesz oglądać w polskiej wersji :)
Faith mam w całości i Huntera też. Mackerel Run nie mam napisów do odc. 8 (ostatniego) - nigdzie nie mogę znaleźć. A Kgotboda obowiązkowo oczywiście mam ;D

Blaithin_fw

Dzięki za podpowiedź, skorzystam na pewno. Możesz zdradzić skąd ściągnęłaś Faith?

kajeczka777

Z Baka fansubs z tego co pamiętam, a jak nie z baka, to z lizzards deep.

Blaithin_fw

dzięki, zaraz sprawdzę.

Blaithin_fw

jeszcze jedna prośba... jaki program muszę mieć, żeby obejrzeć?

kajeczka777

Program? Chodzi o łączenie plików? Ja używam hjsplit

Blaithin_fw

Dzięki skleja się, super, to wreszcie obejrzę Faith...
:)

kajeczka777

Miłego seansu :)
Tak btw. jakbyś miała Oh my lady, Goong albo 9 end 2 outs to proszę daj mi znać. :)

Blaithin_fw

Właśnie jestem w trakcie oglądania Faith, więc nigdzie więcej nie skaczę, ale Ohmy lady...jest...http://love-drama.pl/Oh-My-Lady, Goong, to na chomasie...
Ostatniego nie znam, ale znalazłam jak wyżej...poszukam jeszcze potem, może znajdę gdzieś za free, to dam znać. :)

kajeczka777

Dziękuję :)

Blaithin_fw

9 end 2 outs znalazłam na Baka...

kajeczka777

No właśnie nie działa ...

Blaithin_fw

http://www.d-addicts.com/forum/torrents.php?search=9+end+2+outs&type=&sub=View+a ll&sort=
nie wiem cz adres przejdzie , ale może tu zobacz a napi z Baka

kajeczka777

Na baka są napisy ? Wydawało mi się, że tylko hardsuby ... Ale dziękuję za pomoc :)

Blaithin_fw

Z ciekawości pytam, czy Ci się udało? Bo sama oglądałam inną dramkę, operation proposal- i nie była chyba 10 ep, więc udało mi się z tej stronki właśnie...
Pozdrawiam:)

kajeczka777

Niestety nie, nie ma napisów pl, są tylko hardy, które nie działają w większości ;/

Blaithin_fw

http://www.dramadownload.net/korean-drama-download/9-end-2-outs.html
Jeszcze jedna stronka, nie wiem, czy działa, ale napi możesz wziąć z baki, czy lizzards deep, a potem sobie dopasować... ale najszybciej, to znaleźć ch..mika, no i wykupić transfer... z niektórymi rzeczami też tak zrobię, bo oglądam teraz dramę z JKS... Jang Geun Suk'iem, a chciałam też obejrzeć z nim film z 2007 Happy life i nigdzie nie ma , tylko na chomasie...
Oczywiście teraz to już oszalałam, bo słucham też utworów z "My everything" Lee Min Ho, oraz "Nature Boy" Suk'iego... oraz wszystkich innych, które mogę znaleźć... niedługo (mam nadzieję), zwolnię może, bo inaczej grozi mi wyciek mózgu przez uszy i oczy, a może już żadne resztki mi nie zostały, no... jeszcze myślę, ale jak każdy uzależniony niestety niejasno i własnego stanu nie mogę ocenić obiektywnie... Ale i tak jestem olśniona i cieszę się, że coś ( w sensie aż dwie osoby! Czyli Lee Min Ho i Jang Geun Suk), ktoś tak mnie wyautował, że posłużę się gwarą piłkarską, adekwatną do sytuacji...
A to wszystko dlatego, że jak już zaczęłam szukać dram koreańskich, to znalazłam te przebierankami dziewczyn za chłopaków, no i trafił mi się niefortunnie JKS, którego od raz nie polubiłam, dopiero potem i wbrew samej sobie mnie trafiło...
Mój pierwszy i dobrowolny wybór to LeeMin Ho:)
Sorry za przydługi post, pozdrawiam:)

Lenkaaa_93

City Hunter jest dostępny z polskimi napisami na drama online tylko musisz się zarejerstrować by mieć dostęp do zasobów :) przy okazji Limięcho w City Hunter jest niesamowity, a drama genialna, więc szybko leć na strone i oglądaj! :)

ballonova

Jestem w trakcie oglądania 2-óch dram więc zacznę dopiero jak je skończę xD
Na Viki już też jest ;p

ballonova

Limięcho, ale fajne określenie :D
Co do CH świetna w każdym calu drama <3

bliss6

Lee Min Ho jest tak nazwany przez polski fandom :) co do CH zgadzam się z tobą w 200%

Lenkaaa_93

Boże.... zakochałam się w nim.... spodobał mi się w dramie ,,Spadkobiercy'' a pokochałam po ,,City Hunterze''.... będę w żałobie jak się ożeni albo pójdzie do wojska i przestanie kręcić dramy. Ideał ehh...jeszcze nigdy żaden aktor mi się tak nie spodobał:D mega przystojny i utalentowany!!!! niech przyjedzie do Polski ;) chciałabym go zobaczyć na żywo :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones