Min-ho LeeII

8,5
1 556 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Min-ho Lee

uwielbiam

użytkownik usunięty

sceny w Kgotboda Namja, kiedy oczy zachodzą mu łzami (ostatnio częściej). Nic tylko płakać razem z nim. Świetny. Koniecznie przydałoby się zdjęcie, no i trzeba jakoś naprostować tę pomyłkę z produkcją :) gdzieś to zgłoszę:)

Niedługo z nim nowa drama,w końcu,bo od czasu Boys'ów chyba nie grał w żadnej,a szkoda bo był niewątpliwie uroczy z tymi loczkami jako Goo Jun Pyo,ciekawe jaki będzie w roli udawanego geja:)

anjagu

Według mnie wizualnie pasował idealnie do roli Tsukasy z HYD. Podoba mi się jak "przekształcił" swojego bohatera, jest trochę inny niż w mandze i japońskiej wersji, bardziej "prawdziwy" (o ile w tej historii cokolwiek może być prawdziwe :D) Też nie mogę się doczekać kolejnej dramy, mimo że nie skończyłam jeszcze BBF xD

użytkownik usunięty
anjagu

radzi sobie w tej nowej roli. Wydaje mi się, że wygląda zdecydowanie lepiej niż BOF. Drama świetna, do śmiechu i do płaczu, mam nadzieję, że taka będzie do ostatniego odcinka...

użytkownik usunięty

A ja wolę go chyba w BOF niż Personal Preference gdzie zaczyna mnie trochę irytować bo jest taki jakiś nijaki.
Co do wyglądu.. fakt może i lepiej wygląda bez tych baranów na głowie ale dobijają mnie te jego przykrótkie spodnie.

użytkownik usunięty

muszę Ci przyznać rację - jego postać na początku była naprawdę świetna, teraz, gdy wszystko wyszło na jaw taki jakiś się zrobił "monotonny", ale mimo wszystko uwielbiam i jego i dramę :)

I ja też uwielbiam te sceny. Jak on się starał dla Jan Di. <3
W prostych włosach fajnie wygląda.

Winterfresh

lubie go :)

Lilly_11

ja ogladalam PT z zapartym tchem, ale kiedy sie ujawnil hmm ... jakos zaczela mnie nudzic i nie skonczylam.
za to bbf to moj serial zycia xD
chociaz ja osobiscie wole to jak sie ubiera w PT ale wlosy zdecydowanie podobaja mi sie te baranki :D do twarzy mu
ale i tak wole Kim Hyun Joonga serialowego Ji hoo

sojekk

Rozbraja mnie jego usmiech..:) .; Ale w "Personal Preference" udawal geja dla mnia AZ za przekonywujaco :P.

Boysów nie mogłam znieść, przez nierealną historię, która najzwyczajniej w świecie mnie irytowała Zresztą jakoś odrzucał mnie z tymi lokami, ale jak go zobaczyłam w PT to mnie zatkało. Przyznaje, że jako gej miał więcej ikry niż jako hetero xD no ale i tak ta drama mnie urzekła, nie było idiotycznego motywu z "pierwszym pocałunkiem", drama z ludźmi dorosłymi jakoś bardziej do mnie przemawia. No i to, że pili na okrągło w PT było świetne. PT przekonało mnie do niego i obecnie oglądam City Huntera! REWELACJA! Jest naprawdę w tym serialu bardzo męski ^^

A tak z innej beczki. Zauważyliście, że on ma dość ciekawy chód. Jakby unosił się nad ziemią O.o chodzi niezwykle lekko i jakby od niechcenia, wiem, że to moje spostrzeżenie może wydać się dziwne, ale jakoś nie mogę się go pozbyć...

użytkownik usunięty
Tiitek

Tak, tak... chód ma bardzo charakterystyczny...

Jako Joon Pyo napewno lepiej wygląda niż w Personal Teste jako Jin-ho Jeon .. Loczki górą xDD ^^ Uwielbiam go ;D;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones